знайти романтику

Хто може забути, що пік бутонізації любов? Все ідеально. Він або вона є досконалим. Веснянки на носі є досконалими. У перші припливи любові, ви навіть відчуваєте, як ви прекрасні. Там немає абсолютно ніякого почуття, як це в світі. Тоді життя ставить досконало і, здається, пішли в минуле. Звичайно, кожен раз в деякий час ви бачите і відчуваєте іскри, як усе було. Однак здається, що ті часи, стає все менше і далі між ними. Звичайно, любов все ще існує, то воно просто заблукали у всіх справах, і кар’єру, і щоденної рутинної роботи.

Ви читали всі відносини книгах і статтях ви можете знайти. Поради в тих допомагає протягом хвилини або два, а потім він повернувся однотипного. Так само значення, що і публікації, є тільки так далеко вони можуть зайти. Така ситуація вимагає більш радикальних рішень. Вам потрібен спосіб, щоб оживити старі, давно втратили пристрасті. Єдиний спосіб зробити це, щоб направити позитивну енергію у ваше життя і будинок. Ідеальне рішення таке фен-шуй. Ця стародавня китайська практика призначена для направлення потоку хороших чі, де вона потрібна найбільше, і відновити баланс. Це відмінний спосіб, щоб принести вогонь назад у ваші відносини.

Оскільки мова йде про романтичні стосунки у вашому житті, це досить легко побачити, що номер буде мати потребу більшу частину вашої уваги. Звичайно, ми говоримо про спальню. Розпалювання пристрасті з фен-шуй є неймовірно ефективним, якщо використовувати в правильному напрямку. Наступні кроки вирішальне значення для отримання вашого особистого життя в потрібне русло.

Першим кроком є ​​очищення вашій спальні. Ми не говоримо про, нарешті, підбираючи одяг з підлоги. Це має бути від підлоги до стелі очищення з шафи, комоди, і під ліжком всі галузі отримання хорошого уваги. Енергія не тече добре в метушню областях. Це абсолютно необхідно усунути його, щоб зробити краще любовне гніздечко для вас і вашого партнера. Просто позбутися всіх непотрібних безлад зроблять ваше простір комфортнішим для обговорення, розвалившись, та інші речі.

Тепер, коли у вас є чистий простору для роботи, погляньте на вашому ліжку. У фен-шуй і відродженню романтичних свічок, ви не хочете мати ліжко більше, ніж будь-яка королева. Велике двоспальне ліжко не заохочує обнімаються і інтимності. Ви також хочете бути впевнені, що є простір для прогулянки по обидві сторони забезпечити стабільний потік хорошою енергії. Поки ми на цю тему з ліжка, ви хочете для оснащення його в розкоші. Подумайте м’які, чуттєві матеріали для простирадла та ковдри. Не забудьте включити багато подушок для подальшого підвищення вашого комфорту і вашого партнера. Колір теж важлива. Рожевий колір фен-шуй в любові, в той час як червоний колір пристрасті. Це не значить, вам потрібно йти в атаку, і зробити вашу спальню виглядати як карти День Святого Валентина. Тонкими акцентами буде чудово працювати. Ви завжди можете використовувати кольори, як рожевий або сірувато замість темно-бордовий. Справа в тому, щоб створити ліжко, яка заохочує потік енергії і комфорт для вас обох.

Так як ліжко тепер готовий до роботи, розглянути інші Обстановка номера. Вимикач світла диммер великі інвестиції, щоб розглянути. Таким чином, ви можете прийняти рішення про те, як світло в кімнаті для тих особливих розмов або іншої діяльності. Звук і музика є важливими частинами фен-шуй, а також. Ignite пристрасті під улюблену музику або пісні пари зручних на компакт-диску або будь-якими засобами, працює для вас. Дотримуйтесь певне шовковистою масажне масло або лосьйон в тумбочці тільки готуючи грунт для перегляду початкових припливи любові.

Логотипи Ви вибрати для відображення у вашій спальні має значення, а також. Останнє, що потрібно заохочувати є безшлюбність. Іншими словами, не залишати одного ні на що. Там не повинно бути однієї свічки, або картинку з однієї особи або предмета, або по одному вогню. Ідея в спальні для створення гарного фен-шуй дизайн для заохочення відродили романтики. Завжди відображати два з усього. Якщо ви говорите про зображення або портрет переконатися, що є два зображення, представлені. У спальні не місце для сімейних портретів також. Дивлячись на дітей, ваших батьків, або останнє фото возз’єднання сім’ї не сприяє романтиці. Є й інші частини будинку були ці типи зображень прийнятно і навіть заохочується. Перемістити їх у вітальні або сім’ї.

Фен-шуй може допомогти вам відновити почуття ви відчували на початку ваших відносин. Витратьте час, щоб побудувати любовне гніздечко для просто двох з вас.