розмовляє з жінками, як правильно

Жінки. Тільки один з найбільш складних і невловимого істоти на землі. Чоловіки тягнуться до жінок, що це точно, незалежно від того, скільки вони намагаються відмовитися від цього і, безумовно, вони, як правило недорікуватими перед прекрасної дами, часто заїкання, пошук потрібних слів, щоб сказати або просто видихаємо з полегшенням, коли дами вони уявляють собі пройти повз.

Чесно кажучи, ви не повинні бути найкрасивішим істотою або виступати в якості, якщо ви розумний хлопець, щоб мати можливість почати розмову з дівчиною вас приваблює або іншої людини, якій ви хотіли б зрозуміти більше.

Далі кілька простих порад, щоб почати з мертвої точки, форми обміну початку, що, безумовно, привернути її увагу і мати її бажаючи поговорити з вами більше.

1. Ставити їй запитання про неї, її дитинство, великі раз у своєму житті, те, що робить великий вплив на її без звучати як повзучості.

2. Спроба вдарити її “гарячі кнопки”. Запит про свою пристрасть та іграх. Суб’єкти, що ви обидва можете обговорити на розширеному етапі часу мінус повтору аспект. Гарячі кнопки може означати що завгодно на те, що вона уявляє, недавній інтерес (наприклад, фотографії, історії і т.д.), фільм, все, що горить обговорення.

3. Хвалити її. Дійсно, жінка захоплюється, що багато, але забезпечити не сказати, такі терміни, як красиво, вражаючі, захоплюючі дух, гарячий і такий. Просто будьте щирі. Хваліть її браслет, наприклад, що він підходить їй. Чи її зачіску. Ці, безумовно, зробить її щасливою негайно.

4. Скажи її ім’я. Дійсно, це може здатися кліше, але тоді жінки люблять його, якщо ви називаєте її по імені, чи буде це через інтернет або коли ви розмовляєте з нею особисто.

5. TMI (занадто багато інформації) є ризикованим. Тому, як тільки ви натискаєте обговорення особливо якщо це про вас, ніколи не хвалитися, що ти зірка гравець баскетболу університетська в університеті або | Ви з відзнакою Summa. Ці речі не розумні, як ініціатор обговорення. Це, безсумнівно, змусить її геть швидко і змусити її думати, що ви просто хочете, щоб показати, щоб її бачити. Також не передають її негативних історій або пліток. Ви будете видні тільки нерозумно і цікавих. Таким чином, немає ніякого способу, яким ви можете отримати її цифрами.

6. Нехай її сміх. Ваша комедія дуже актуальна. Коли ви починаєте розмову не забудьте зберегти її розваг, будь то в Інтернеті або лицем до лиця. Якщо ви можете зробити її сміх це хороший сигнал, що вона якимось чином поглинені знайомство з вами теж (принаймні).

7. Не брешуть. Брехня Ні-ні, коли розмовляє з жінками. Деякі жінки, як машина на детекторі брехні. Вони можуть вимірювати, якщо ви лежите або навіть коли ви перебільшуєте речі з посиланням на вас.

8. Звучання чарівне слово. Говорячи термінами, як будь ласка, так, дійсно, я бачу, коли вона говорить з вами показує, звертають увагу і насправді в ній. Так що в наступний момент, коли ви починаєте розмову з дамою поруч з вашій квартирі або на роботі або навіть на World Wide Web, забезпечити Вам досягти найкращого записку.