чоловіки імітувати оргазм – стан, відоме як неіснуючі еякуляції

У той час як на місто з моїми подругами тему чоловічого оргазму пішла вгору. Половина шляху через нашу розмову, один знайомий запитав: “Ви ніколи не була з чоловіком, що підробити оргазм?” Тиша і здивування зовнішність випливало з решти з нас. Я висловив те, що ми всі думали, “Навіщо людині фальсифікувати це?” Ми всі були в глухий кут. Я обіцяв дівчатам, що я збирався зробити деякі дослідження, інтерв’ю моїх друзів-чоловіків, і навіть попросити випадкових хлопців. Я був повний рішучості дістатися до суті цього! Ось що я виявив.

виявлення шокуюча правда

Я почав пошуки відповідей, йдучи прямо до Майкл Джеймс, віце-президент з розвитку компанії MatchRanger.com, один Інтернету провідних інтернет-сайтів знайомств. Він погодився на повідомлення опитування, питаючи чоловіків і жінок, якщо вони коли-небудь фальшиві оргазми. Відповідь була приголомшливою. У той час як жінки як і раніше вести шлях до оргазму шахраї, чоловіки роблять це набагато частіше, ніж ми, жінки, розуміємо!

це не міф!

Далі, я почав інтерв’ю чоловіків на мою власну. Дивно, але багато з чоловіків запитав я зізнався у підробці принаймні один оргазм у своєму житті. Справді, деякі з чоловіків навіть зізнатися, що серійний шахраїв. Мабуть, це один з тих чоловіків невисловлених істин. Одна людина навіть почервонів, дав мені смішно дивитися і прошепотів мені: “Що ви чули?”

Причина № 1 чоловікам підробленої – вони піклуються про наших почуттях

Коли я запитав, чому чоловіки у них були “підробив” найбільш згадуваних їх партнерів почуття. Те ж саме вірно і для чоловіків, які закінчили наш огляд MatchRanger.com. Деякі чоловіки стверджують, що вони не хочуть дати своїм партнером питань безпеки. Інші говорили, що вони боялися, що їхній партнер буде думати, що вони роблять щось неправильно.

Те, що я зрозумів, було те, що чоловіки більш чутливі до наших почуттів, ніж ми даємо їм кредит. Насправді, вони дбають про свої почуття так багато, що вони готові поставити на
Оскар гідні вистави тільки, щоб зробити нас щасливими!

Причина № 2 чоловіки підробити його – вони не хочуть з’являтися чоловічому

Після попереднього розслідування, з’ясувалося, що чоловіка безпосередньо пов’язати свою оргазму їх мужності. Однак, як я запитав далі, я зрозумів, що це не так. Чоловіки думають, що жінки пов’язати свою оргазму їх мужності. Є побоювання, що ми, жінки, буде судити мужності чоловіків, якщо їм не вдається досягти оргазму.
Я тут, щоб сказати вам, хлопці, що більшість жінок не зв’яже вашу мужність вашого оргазму або відсутність таких. Ей, ми ніколи не сумнів нашу жіночність на основі наших оргазмів. Тому вирізати собі деяку слабину!

Причина № 3 чоловіків прикидатися – Вони втомилися

Чоловіки, як і жінки, просто старий втомлений іноді. У нас є цей образ чоловіка, що все, що вони думають і хочуть сексу 24/7. Чоловіки на MatchRanger.com повідомив, що в той час як майже завжди саме так хочеться сексу, вони іноді просто дуже втомився, щоб оргазму. Думка про те, пояснюючи це своїм партнерам здається ще більш виснажливою! Найпростіший вихід, здається, просто прикидатися.

Причина № 4 чоловіки прикидатися – неконтрольованих обставин

Чоловіки також згадав такі питання, як незручно презервативи, занадто багато мастурбації або сексу вже в той день, маючи занадто багато пити, або деяких лікарських препаратів (наприклад, антидепресанти).
Я тут, щоб сказати людям, що це все, здається, як поважні причини “неіснуючі еякуляції. Якщо, звичайно, у вас не було занадто багато сексу з кимось іншим, ніж ваш відданим партнером – У такому випадку вам краще прикидається!

Причина № 5 чоловіків підробити його – він просто не одружитися

Як Грег барон, автор і ведуча шоу Грег скаже: «Обіцяти не означає одружуватися”. Доброю новиною є те, що ймовірність того, що ваш чоловік відчуває себе таким чином про вас є тонкими жодному. Тільки чоловіки, який привів цієї причини сказала, що вони підібрали жінка в стані алкогольного сп’яніння і не знав її.

Промінь надії

Те, що я зрозумів, у моєму дослідженні є те, що розрив між статями може бути трохи ближче, ніж ми думаємо. У цілому, чоловіки імітувати оргазм для багатьох з тих же причин, що жінки роблять.

Якщо вам пощастило виявити, що ваш чоловік підробив його кілька разів, не впадайте у відчай. Судячи з усього, це досить поширене явище. Ймовірно, він зробив це тільки тому, що він або піклується про свої почуття або він турбується про те, що ви будете думати про нього.