як отримати колишні тому друга і зберегти ваші відносини

Якщо ви розлучилися зі своїм хлопцем, то вам може бути цікаво, як отримати його назад. Не було б чудово, якби ви знали, як повернути його і зберегти ваші стосунки?

Пари розпадаються для всіх видів причин. Найчастіше це просто дурним причин, і обидві сторони шкодую розкол і отримати знову разом. З іншого боку, всі, можливо, були неправильно збирається на деякий час і розпаду може прийти як полегшення для обох сторін.

Якщо Ви дійсно хочете, щоб повернутися разом з вашим колишнім, то ви повинні бути впевнені, що ви робите це за правильним причин. Якщо він був ініціатором розпаду, ви можете злитися і хочуть помститися. Хоча це може бути цілком зрозуміло, коли ви ще не оговталася від шоку, розкол, це необачно спробувати повернутися з вашим другом, тільки так можна потім перенести його, тому що “помста”.

Після того як ви шукали своє серце і знаю, що ви хочете, щоб ваш друг назад по всіх правильним причин, ви повинні оцінити, наскільки зараз дуже вдалий час, щоб намагатися примирення. Якщо розбити дуже свіжий, то він, можливо, буде потрібно якийсь час, щоб сам перш ніж робити які-небудь спроби до них.

** Так що ви можете зробити? **

Зараз настав час, щоб отримати деяке уявлення про розкол. Вона також може бути корисно час, щоб зробити деякі речі просто для себе. Наприклад, якщо ви відмовилися від певних захоплень та інтересів, щоб провести з ним більше часу, коли ви були разом, тепер може бути в потрібний час, щоб зосередитися на тих, хобі знову.

Давати собі деякий час на свій розсуд може стати великий період самостійного зростання. Якщо б ви були ігристим і незалежною людиною до зустрічі з вашим другом, ви можете виявити, що стає трохи залежним від нього і перевірки з ним, щоб побачити, що його плани перш, ніж Ви планували для себе.

Справді, якщо ви подивитеся назад на ваші стосунки, ви можете бути шоковані, виявивши, як багато ви дали незалежність, щоб ви могли бути з ним якомога більше.

Це легко стати споживаної яка любила, відчуваючи себе у відносинах, особливо, коли це абсолютно новий, але якщо ви повільно втрачають свою незалежність крок за кроком, ви можете почати задаватися питанням, хто ви є.

Так чому б не приділити трохи часу собі, перш ніж намагатися повернути його, так що ви можете знову відкрити для себе людину, якого ви насправді?

** Наздогнати своїх друзів **

Ви також можете бути винні в нехтуванні своїми друзями, поки ви були у відносинах. Якщо так, то зараз дуже вдалий час, щоб наздогнати їх і навіть вибачення за відкидаючи їх у цей період. Якщо вам пощастить, вони пробачать вас і хочуть, щоб бовтатися з вами знову.

Ви можете знайти собі так весело з друзями, що ви можете почати задаватися питанням, як ви могли б почали нехтувати ними, в першу чергу!

Майже кожен потрібні друзі, і, як ви стаєте старше, він може стати тим, щоб зробити нові, так що якщо ви цінуєте вашу дружбу, переконайтеся, що виховувати їх.

** Як повернути його **

Тепер, коли ви провели деякий час на себе, і у вас підключений з цією людиною ви були до зустрічі з ним, ви можете почати думати про збереження відносин. Якщо ви дійсно хочете, щоб ваші колишні тому друга, то вам необхідно погодити з ним правильний шлях.

Наприклад, в результаті чого сердитися телефонні повідомлення не збирається, щоб допомогти вашій спроби, щоб повернутися разом.

Замість цього, приємним телефонний дзвінок з питанням, як він є, і, якщо він хотів, щоб наздогнати для кави або прогулянка в парку може бути набагато більш ефективним.

Якщо ви турбуєтеся, що ви станете недорікуватих, коли ви бачите його знову, то, можливо, записувати всі ваші почуття можуть допомогти. Ви навіть можете записати його, коли ви закінчите, або якщо ви віддаєте перевагу надіслати йому листа, ви можете записати його так, що ви тільки висловити позитивні емоції до нього. Тим не менш, це нормально, щоб дати йому зрозуміти, ви шкодуєте розколу.

Як тільки він бачить, що ви хотіли б отримати його назад, але ви не гнівайтесь, гіркий або лаючи його за розпадом, примирення з Вас буде набагато більш привабливим для нього.

Тому якщо ви хочете, щоб повернути його, нагадати йому про всі хороші часи ви ділили разом. Якби було набагато більше хорошого, ніж поганого раз, і ви обидва вирішили працювати за будь-яких питань, які призвели до розпаду, у вас є великий шанс врятувати ваші відносини і бути щасливим ще раз.