як суданські шлюбів працювати

Наречений церемонії є стандартною подальшої церемонії шлюбу в Судані. Наречений вітається на весілля сайт з сприятливим орнаментом називають umbul-umbul, типу “весілля оголошення. Мама нареченої дає нареченому гірлянду квітів, вітаючи його в свою сім’ю. Вона дає йому додатково “Керіс, приховане повідомлення заохочуючи його не сумували, в той час як трудящі для своєї сім’ї. Ласкаво просимо нареченому слід процесія зі свічками дами, які моляться за церемонією. Наречений і наречена сидять після будь-який інший нижче парасолькою вхід вхід у своє майбутнє житло з вуаллю захищаючи та їх керівників. Парасолька, тримають над головою пару, служачи не тільки дуже розумна мета, а й символізують шану і повагу.

Наречений і наречена Нахиліться вперед і поцілувати коліна їхній тато і мама, церемонію називають sungkem, просити пробачення та благословення і пообіцявши продовжувати служити своїм батькам. Цей ритуал церемонії одруження проводиться перед горгулі фонтан. Вода, що тече з горгулі передбачає безперервну циркуляцію безцінних батьківської любові до своїх дітей. Обраної людиною і леді, співають спеціальні трек під назвою kidung від імені матері і батька, радячи парі справу один з одним ефективно і залишатися в гармонії. Kidung додатково викликає благословення на пару. Розбивання яєць церемонії, званої nincak endog, потрібно пару до обличчя один проти одного перед своїм будинком. Наречений стоїть на відкритому повітрі входу і наречена стоїть всередині. Церемонія проводиться еквівалентної суданського “фрейліни” американця, який залишається радником протягом усього шлюбу. На цій церемонії, сім мітлах спалюються і викидаються, драматизувати відкидання небезпечні звички, які загрожують подружнього життя.

Наречений вимовляється розуміння його будинку, коли яйце розбите. Його наречена очищає ноги водою з Kendi, глечик глиняний воду, яка представляє світ. Потім вона ламає Kendi і перетинає через колоду в будинок, демонструючи підготовлені послух своєму майбутньому чоловікові. Вона подається страва з куркуми липкий рис з жовтою пряний курячий представляти востаннє тато і мама нареченого годувати їх дочки. Наречений залишається на вулиці протягом додаткового церемонії, яка розігрується перед ним парою, які співають. У цій церемонії, наречений, на підході з вокалістів, прохання увійти в будинок своєї нареченої, і вона згодна, коли він погоджується перевірити свої мусульманської віри. Зробивши так, пара дається грилі пряний курячий тягнути в бік по сигналу від ‘фрейліни. Засновані на звичаї, той, хто отримає більший шматок буде носити в більшої частки побутових стан. Церемонія додатково зображує значимість колективної праці придбати ціле багатство.

Після шлюбу, танцюристи душ нареченого і нареченої весільні квіти, щоб забезпечити майбутнє ароматичні для пари. Sawer, виготовлених з куркуми рисом, монетами, і солодке, кинули на пару. Рис є емблемою процвітання, і жовтий для вічного кохання. Монети нагадати пару поділитися своїм багатством з набагато менше пощастило, і солодкий солодкість і аромат дарує на їхньому шлюбі. Сім свічок представляють маршрут пари повинні слідувати, щоб передати кілька повністю щасливого подружнього життя. Бетель встановити близьке до пари є нагадуванням, що зовсім різні митні служби не повинні псувати гармонійний шлюб.