tiviram казки 3 – ви шукаєте азіатські принцеси

Пощастило задоволення

Будучи матері від настільки юному віці були свої підводні камені для мене і всіх моїх братів і сестер. Не життя дитини як би не невинною у той час може незабаром опиняються на неправильній треки і рухається в напрямку злочинного життя, наркотиків чи проституції. Я не кажу, що проституція повинна бути вказана серед гірших речей, які можуть трапитися. Це найдавніша професія і так собі прийняті в тайських і азіатських суспільствах.
Деякі з моїх кращих друзів були дівчата-бармени, деякі з них зробили це за гроші, деякі з них для задоволення-Ви знаєте, вони можуть вибрати, кого вони в підсумку наприкінці ночі? Так що я сподіваюся, що ви розумієте, що це не сильно відрізняється для вас західні дівчини або жінки, познайомитися з чоловіком у якого є гроші. Він платить за вечерю, дає вам подарунки, купує вам одяг та ювелірні вироби і в кінці вечора …?

П’яний прокидається фаранга

Білий людина, яка ввалився в наше село в середині ночі робили жінок і дітей сміятися так у той час, він не був гарний, але він виглядав почасти. Він був схожий на той тип, який може зробити будь-яка дівчина щаслива. Коли він бродив у цю ніч плакав дружиною ми не могли припустити, що він мав на увазі в той час. Виявилося, однак, що він неодружений, і він не міг пригадати нічого з того, що він сказав чи зробив, ні, як він прийшов, щоб бути тут. Його звали Ентоні, йому було 32 роки, і його робота була вчителем. Один з жителів села, які посадили його в ніч перед запитала його, якщо він хотів би залишитися з нами, поки він був у відпустці. Він погодився і обіцяв навчити дітей англійської мови. Ми всі були зачаровані цієї дивної зеленими очима істоти з космосу, його дивне фарбованим волоссям і дивними запахами і звичаї. Ми були особливо цікаво в тому, що він думає про нашій їжі, так як він відкусив деяких наших пряні каррі з м’яса і овочів. (Chiang Mai харчування, особливо гострий) жінок і дітей всіх радів на нього корчиться з дискомфортом. “Дуже смачно” сказав він, “Сплав”, ми відповіли. Саме тоді наші англійська освіта почалося, і ми почали вивчати новий словниковий запас, і за кожне слово він вчив нас, ми навчили його тайського один. Я був особливо зацікавлений в тому, що він думає про деякі з жінок у моєму селі. Був 16-річна дівчина з великими грудьми, чиї крила були обрізані її батьки останнім часом. Вона все ще походжав навколо села таким чином, що тільки дорослі дівчата повинні робити. “Су-путі” ми кричали і повторив він, не знаючи, що це означає “милий”. Він, здавалося, тремтять і незручно цим. Напевно, тому що її бідно одягнених присутність і зухвала дівчина манери-це мало всі жінки сміються. А потім був Savitree, 23-річний робітник у магазині Чіангмай квітка. Я пам’ятаю, що вона була спадкоємців і милості реальних азіатських леді. Коли Savitree було навколо, ми всі дивилися очі з особливим інтересом, щоб побачити, якщо вони перемістять з рухами її. Коли вона подивилася на нього, він повернувся очі-ми знайшли його слабкість. Одурманений на азіатській принцеси в азіатській села. Savitree не було одного, немає бойфренда. У неї була струнка фігура і довгі ноги. Її волосся було до плечей, і вона провела невимовної краси шануванням про неї. На відміну від інших дівчаток у селі, вона володіла тихий приглушений аура інтелекту і, можливо, пристрасть до любові. Звичайно, азіатські принцеси.