Поради для хлопців, які хочуть гарячого молодшої подруги

Як на сьогоднішній день молодих жінок є конкретній темі, що хлопці запитують мене про що.

Якщо ви віддаєте перевагу, щоб датуватися гарячі молоді жінки – і ви не хочете на сьогоднішній день кислим матері-одиначки, змучений феміністки, або жінки, які приходять з дуже великою кількістю багажу – Необхідно пам’ятати, що молоді дівчата насправді воліють бути з дорослими хлопцями.

(Насправді, ви можете дізнатися, як саме стати літньою людиною, що молоді жінки хочуть, перевіряючи наші знайомства молодих жінок сайту.)

У цей час, ви можете думати, що ви дуже старі, чи ні стегна або достатньо прохолодно, щоб з’єднатися з молодими жінками. Але я тут, щоб сказати вам, що ви, звичайно, можете добитися успіху з абсолютно знайомств молодою жінкою. Мене не хвилює те, що жінок вашого віку сказати вам, це просто truth.Over 200 років тому, уряд США почав записувати статистику у віці від людей, які одружувалися. Ви можете бути здивовані, дізнавшись, що з кожним роком, різниця у віці між чоловіком і жінкою, які одружуються росте більш значними.

Щороку хлопці отримують трохи старше, і дружини їх отримати трохи молодше.

Ось ще цікава статистика: хлопці, які одружуються вдруге, за великим рахунком робити це з жінками, які близько 10 років молодше.

Іншим цікавим фактом є те, що 20% чоловіків, які одружуються вдруге стають причепили до жінки, яка протягом понад двох десятиліть молодше.

{Жінці, яка на 20 років молодше? О, ні! “Фемі-нацисти” отримати в лють, коли вони чують це! Вони заявляють, що це не правильно! Аномальні!

Тим не менше, ніхто, здається, не хвилює, якщо багаті та / або відомі хлопець одружується малюк, хто це спосіб молодше, ніж він є.

Я маю на увазі, ніхто не схвалював, коли Дональд Трамп повторно одружився і був приєднаний до деяких сліпучо молодої моделі. Кілька років по тому, вони все ще, здається виключно щасливі один з одним.

А як щодо голлівудської зірки Майкла Дугласа? (Він одружений на Кетрін Зета-Джонс, красива актриса. Nuff сказав.)

Я міг би продовжувати й продовжувати. Це дуже довгий список. Справа в тому, що, як очікується, для потужних і шанованих чоловіків одружуватися малюки, які багато років молодше, ніж вони є.

Так чому б, власне, літні чоловіки мають таке переважне бажання бути з молодшим чоловіком? Це йде набагато глибше, ніж просто бажаючих гарячим молода красуня. Глибокі причини кореняться в нашій біології, чоловіки дротових хотіти жінку, яка здорової, молодий і родючою, хто має кращі шанси на що носить його дітей і проведення на його генетична спадщина.

І мова йде не тільки про секс і мають дітей. Дослідження показали, що зустрічалася з молодою жінкою збільшує тривалість життя цього хлопця. Її юнацький азарт і енергія буквально стирає на вас, і змушує вас відчувати і діяти, молодше.

У цілому, бажання бути знайомства молодих жінок це абсолютно нормальне, здорове бажання.

Якщо ви хочете, щоб зробити себе потужно заманливо для молодих жінок, у мене є метод, який я хочу пояснити вам. Ця таємна тактика заснована на жіночій психології та її руйнівною дією.

Не кажіть про це жінок флірт хід, тому що вони будуть говорити, що це підлий і маніпулятивних – але немає ніяких сумнівів, що це ефективно! Цей секрет залучення молодих жінок входить в нашу безкоштовну книгу, яку ви можете завантажити зараз. на сайті знайомства молодих жінок.