гей-ескорт – прибуткову кар’єру

У цей день і вік, що він гей, звичайно, не більше, що більша частина проблеми. Звичайно, є ще багато людей, які погано знайомі з ідеєю, але в цілому, не будучи геєм більше не викликає брижі в ставку ввічливо суспільства так, як раніше ще на день.

Як і в будь-який інший підприємницької діяльності, бізнес-спілкування, також змінюється і використанні в інтернеті запропонував і клієнт, і власника більше можливостей, вибору, і конфіденційність.

Хоча термін ескорт викликає образи красивих платили жінкам і багаті впливові чоловіки, є відносно набагато меншу частину індустрії проституції складається з людей, чия увага можна було за певну плату.

Гей ескорт може заряджати досить високими цінами, для свого часу і для будь-яких інших “зайвих” сервіс і Інтернет пропонує безліч сайтів, які обслуговують цю галузь, що можна навіть вибрати державними! Вони мають реальні каталоги для цього. Візьмемо, наприклад: гей супроводжує США Нью-Йорк каталог і гей ескорт Сан-Франциско США лістингу. Додані є зручність, з якими клієнти можуть вибирати, через Інтернет. Це так само просто, як друкувати ці фрази в Google: Гей ескорт чоловічий веб-камери США, гей ескорт США відео безкоштовно, США геїв США супроводжує фотографій списки безкоштовною, і так далі і так далі.

Більшість геїв супроводу чоловіків в цілому виглядати і вести прямі що, безумовно, зручно для тих клієнтів, які цінують насамперед дискретністю. Варто зазначити, однак, що є й рідкісні види чоловічого супроводу, які є “гей за плату”. Це означає, що вони вважають себе гетеросексуальними, але зробили б подібну діяльність сексом за певну суму.

Оренда хлопчиків, як їх ще називають, як правило, йдуть у промисловість з фінансових причин – вони або відчайдушно потребує грошей, або вони просто хотіли, щоб збільшити їх поточних доходів і дозволити собі прекрасні речі в житті. Заробіток $ 300 на годину, як гей-ескорт не може бути мрії хлопця, але якщо ви відчайдушно потребують, щоб оплатити оренду, або ви хочете, що новий мобільний телефон … Ну, це, звичайно, більш швидкий спосіб отримати такі необхідні готівкові.

Хоча промисловість дійсно платять хороші гроші, як і будь-який інший галузі, є і мінуси. Будь-яка оренда хлопчик скаже вам, є клієнти, які є персоніфікацією своїх кошмарів – від халявщиків, сталкери, і сексуальні садисти, щоб назвати декілька. Звичайно, елемент небезпеки завжди присутній в цій роботі. Ризик венеричних захворювань є однією з основних турбот. Особиста безпека це зовсім інше. У цій лінії роботи, він піддається ризику злочинів на грунті ненависті, яка також, чому важливо бути обачними. Або що, якщо ви в кінцевому підсумку з фактичним чесне слово псих? Це все в один день роботи в житті гей-ескорт (ну, більшість супроводу на те пішло).

У найдавнішою професією у світі, щодо невелике населення хлопчиків оренди робить його надзвичайно прибутковий бізнес сектора. Як Аарон Лоуренс, гей порнографічних актор і режисер так лаконічно висловився, “гей тіла не тільки приємним, але і вигідним».