я повинен зустрічатися з кимось хто перебуває у шлюбі

Хороше питання. Але відповіді немає! Ні в якому разі, якщо ви не шукаєте проблеми у ваших стосунках. Тому що не може не бути проблем надалі по лінії для вас і людини, який ви думаєте про знайомства який одружений. Ви, напевно, цікаво, чому б не ризикнути і піти на це! Ти людина, яка любить виклики. Ну виклик ви отримаєте і потім деякі. Так навіщо ризикувати, якщо є ймовірність того, що ви можете мати проблеми в подальшому по лінії. Ви говорите, що проблем в майбутньому може бути? Ну ви можете зіткнутися з деякими або всіма цими проблемами:

1) дружина одруженої людини ви зустрічаєтеся ловить вас на побачення, коли ви найменше цього очікуєте! Це може бути дуже незручно для вас обох. Як ти, як дружина людини, якій ви зараз зустрічається, мати протистояння злим перед вами обома в громадському місці, що ви можете бути в той час. Розгніваний чоловік може бути не тільки усно конфронтаційного, але, може отримати фізичний з вами, як добре! Це не було б добре для будь-якого з вас, ні дружина людини.

2) ваші родичі або друзі можуть зловити вас і ваші дати в ресторані або кіно разом. Як би ви пояснили їм це або ваш чоловік? Це було б незручній ситуації для вас обох.

3) Ви або ваші дати є у кожного будинку в той час як інші чоловік поїхав у відрядження або на роботі. Ви отримуєте дуже комфортно в будинку Вашої дати і телефон дзвонить, поки вони в приготування вечері кухні. Ви робите помилку, піднімаючи телефонну і низькою ось дружині Вашої дати по телефону цікаво, чому ви відповіли вони телефоном. Чи збираєтеся ви бути в змозі пояснити собі? Напевно, ні!

4) Ви вирішили придбати квіти та інші подарунки для Ваших дату, тому що ви любите його або її і намагаєтеся справити хороше враження. Ви забули і використовували спільну кредитну картку, що у вас з вашим чоловіком. Ваша дружина або чоловік тільки що сталося, щоб дістатися додому раніше з роботи в один прекрасний день, і вони пішли в поштову скриньку, а не вас. Знаєте, що? Вони отримали виписку по кредитній карті з поштової скриньки, який показує звинувачення ви зробили для тих, подарунки для вашої датою. Ви зіткнулися з вашим чоловіком, який зараз має докази того, що ви були обманює їх.

5) Ви самі вирішуєте, щоб ваш друг, який теж одружений позичити твій червоний хамелеон 2006 Chevrolet Corvette Convertible, для запуску деяких доручень він має перед вечірньою дату. Ваш чоловік поїхав у відрядження. Ваш номерний знак 4MYWIFE читає, і ви отримали нових блискучих спортивних автомобілів від вашого чоловіка на свій день народження два місяці тому. Просто так сталося, ваш чоловік повернувся з відрядження рано і вирішив, що він здивує вас. Коли він повернувся до будинку вашого будинку, твій хлопець виходив Вашої дорозі в той же час ваш чоловік прибув. Ваш чоловік був в люті, щоб побачити інший чоловік за кермом автомобіля він тільки недавно придбали для вас. Твій хлопець прискорив з Вашої дорозі, коли він побачив, що це ваш чоловік і врізався зустрічний автомобіль. Ви пов’язали і не тільки вашого чоловіка зловити вас, але зараз, вам доводиться мати справу з нещасним випадком, що твій хлопець був!

Отже, подивимося, як знайомства, хто перебуває у шлюбі це не дуже гарна ідея. Це може створити багато проблем для не тільки для вас двох, але люди, які перебувають у відносинах з вами. Ваші відносини можуть також мати негативний вплив на ваших дітей та інших членів сім’ї, а також. Краща політика просто не робіть цього!