Renegade взаєморозуміння є для вас

1 лютого зваблювання спільноти змінилося назавжди.

У цей день, ексклюзивний керівництво зваблювання, що всі чекали, Renegade Rapport, був звільнений.

Але, чи дійсно Renegade Rapport варто обман?

Багато чого, як метод знищення Ніл Штраус “, це одна з тих систем, які ви повинні приєднатися до” ексклюзивним список “, щоб бути частиною. Напередодні релізу була досить розумна, не виходячи за борт з претензіями повністю змінити своє життя, як і знищення зробив.

Отже, як ви бачите, я був трохи скептично, але готовий дати Renegade Rapport шанс.

І я повинен визнати, я дуже радий, що зробив!

Насправді це один з тих рідкісних продуктів, як Венери мистецтв довідника, це так добре, що вона може повністю змінити вашу гру, протягом короткого періоду часу. Це насправді живе до обману.

Отже, що ж таке Renegade Rapport, і чому ви повинні дбати?

Ну, як Сам Йосип сам говорить,

“Одна з причин, я почав по шляху Renegade Rapport тому що я був таким лінивим! Я ненавиджу доведеться запам’ятовувати сторінки та сторінки підпрограми, візерунки, лінії, і т.д. просто щоб познайомитися з дівчатами.”

І ось що я знаходжу красу Renegade взаєморозуміння. Ви дійсно не потрібно запам’ятовувати що-небудь. Це абсолютно концептуальної системи. Як тільки ви зрозумієте кілька основних понять, ви готові піти.

Звичайно, якщо ви дійсно хочете піти ще глибше в неї, ви можете. Система знаходиться в місці.

Зараз багато хто з вас, можливо, чули про “НЛП”, або нейролінгвістичного програмування. Це “гіпноз”, як метод залучення популяризував хлопців, як Росс Джеффріс.

Зрозумійте: Renegade Rapport не прямий НЛП. Ви не “обман” жінки в симпатію вас (слава Богу!), А робить їх в курсі вашої внутрішньої і зовнішньої привабливості.

Є деякі основи заснований на концепції НЛП, але ця система про навчання емоційний зв’язок з іншими людськими істотами, а потім привести їх туди, де ви хочете піти емоційно.

Що мені дійсно подобається є, це надзвичайно зосереджені системи. Ви не загрузнути в такі речі, як “закріплення”, або “синестезія”, і не буде у вас повинен бути кандидат психологічних наук, щоб здійснити це. Зрозуміло, цікавим, а головне, ефективно!

Як Йосип сам каже, “я розробив цю систему, щоб можна було легко зрозуміти і використовувати. І ці поняття є основними для успішного використання методу самостійної Майстерності.”

Деякі хлопці кажуть, що система Меттьюс схожа на (відмінно) “Харизма мистецтв« Програма жонглер, він же Уейн Elise.

Але я б сказав, є одна істотна відмінність її. Той, який Жонглер сам не працював у цій програмі.

На відміну від харизми мистецтв, Renegade Rapport не «фазу”.

Це не ваш крок на шляху до чогось ще. Якщо ви читаєте через вільний самовладання електронну книгу, ви зрозумієте, що я відчуваю кожен крок, що відбувається в знайомства і зваблювання заснований на взаєморозуміння. Це не просто важливо – це важливо.

У цьому сенсі, знаючи, як створювати і підтримувати відносини – з ким – це запорука успіху. Ви просто повинні це зробити.

І Renegade Rapport, я виявив, є шлях там.

Тобто великої різниці я відчуваю цей курс може запропонувати від багатьох, багатьох інших там.

Для мене Rapport це фундамент, на якому все інше вже є. Для більшості інших, це крок у процесі.

Коли ви бачите Renegade Rapport для себе, і наскільки сильно ці методи, ви зрозумієте, що я маю на увазі. Ви не можете втратити, підписавшись на розсилку ексклюзивних, які я наведу нижче. Не шкодую пропускаєте!