Інтернет Рада Знайомства Як уникнути інформаційного перевантаження

Згідно з дослідженням, проведеним Jupiter Research ринок онлайн-знайомств в США зросте до $ 932 млн в рік до 2011 року. Це гарна новина, тому що це означає, що їх буде більше знайомств партнерів на вибір.

Недоліком є ​​інформаційного перевантаження. Занадто великий вибір може призвести багато людей не вжити заходів. У той час як ви не хочете бути розбірливими до того, що ніхто не відповідає цим вимогам, ви повинні мати в наявності деякі фільтри, щоб зробити процес трохи легше.

1. Запитайте інформативні питання

Це може бути довгий процес, але це абсолютно необхідно. У реальному світі це трохи легше оцінити людину і вирішити, якщо ви хочете зробити рух з цього. Не так з онлайн-знайомств. Ви повинні тримати зондування просто щоб переконатися, що це добре, навіть зустрітися з цією людиною в перший раз. Не бійтеся задавати питання, які повинні питати. Дізнайтеся про свої хобі, цілі, освіта, а також інші інтереси. Переконайтеся в тому, що вони говорять, відповідає їхньому профілю і навіть то спробуйте провести подальше розслідування. Це не тільки для вашої безпеки (бути анонімним і благословення і прокляття в світі онлайн), але щоб побачити, якщо є зв’язок, що двоє з вас може спиратися.

2. залучення

Коли ви бачите чиюсь анкету ви думаєте, добре, ні, дякую або, може бути? Ви повинні бути в змозі відповісти на це питання швидко. Так, ви хочете, щоб познайомитися з людиною за межами їх фотографії, але давайте правді в очі, прямо зараз, що і профіль все, що вам треба йти далі. Тяжіння є одним з основних інгредієнтів для побудови знайомства відносини. Якщо його там немає, то не витрачайте свій час. Є дуже багато інших варіантів там чекає на вас.

3. уособлювати

З переважною кількістю потенційних партнерів знайомства легко розробити стандартний відповідь. Коли ви бачите кого ви зацікавлені в спробувати, щоб персоналізувати ваші повідомлення. Ви не знаєте людини, так тому і бути шанобливою, але нехай вони знають, було щось у свій профіль або фотографію, що привернуло вашу увагу, менш очевидні, тим краще. Показані спостережливість є плюсом. Гарне почуття гумору в вашу кореспонденцію, не постраждав ні.

4. найкраща політика

Якщо потенційний партнер знайомств говорить вам, що пілот світового класу, але що вони реально означають, вони працюють багажу терміналу в місцевому аеропорту ви правильно злитися. Так що будьте чесні з людиною, ви зацікавлені невеликим перебільшенням тут і там може оживити профіль, але це не спосіб почати або будувати відносини знайомств. Лежачи на іншу особу досить погано, але показує також відсутність довіри до себе, не вірячи, що те, що ви подавати на стіл так само добре, як те, що інша людина може запропонувати. Неправильно. Чесність є не тільки необхідним, але дуже привабливо.

Інтернет знайомства це гра чисел, і це може бути величезним. Але коли він працює це так добре, як і все в автономному режимі. Використовуйте поради вище і скористатися цим зростаючим явищем, щоб знайти щось спеціальне у вашому житті.