Знайомства Поради зобов’язання – 5 ознак того, що він готовий

Це стає все більш прийнятним, щоб бути випадковим проти вчинення відносно. Розгойдування подружніх пар, на “Friends With Benefits”, слово “стосунки” набуває зовсім новий зміст в сучасну епоху.

З поточну точку зору відносини так, набагато більш спокійно, ніж минулого, вона стає легше (і менше тиску) для запуску багатьох нових відносин, і просто весело провести час. Проте це також стало важче знайти зараз більш серйозні, серйозні відносини. Це ще більш серйозна проблема, коли ви починаєте з випадковим відносини, які ви хочете включити більш серйозне.

Якщо ви готові перетворити ваші випадкові стосунки в щось більш тверде, і ви думаєте, що він може також бути готовими, – але ви не впевнені, – глядіть на наступні ознаки прихильності готові людини.

1. Він хоче зустрітися з вашою родиною – Якщо він хоче зустрітися з вашою родиною – або у нього вже є – це зазвичай ознака того, що він готовий рухатися вперед. Зустріч сім’ї є важливим кроком в оголошенні вашої серйозністю до світу, або, скоріше, люди в світі важливо для вас. Роблячи це, він показує, що це також важливо для нього, і що він хоче, щоб побачити, якщо він може поміститися в з вашими родичами. Бачити тебе зі своєю родиною також дозволяє йому дізнатися іншу частину вас, зросла взаємозв’язок природно.

2. Він є ініціатором – Там щось має бути сказано про те, щоб перший крок. Ви знаєте, що він готовий, коли він один, вам дзвонить, щоб бовтатися, або коли він самостійно придумує відмінні заходи для вас, щоб провести час разом роблять. Чи має він відповісти на ваші дзвінки та електронні листи в найкоротші терміни? Чи має він подзвонити або написати вам навіть перш ніж ви навіть отримаєте шанс зробити те ж саме з ним? Якщо відповідь так, є ймовірність, що він готовий рухатися вперед.

3. Він є фінансово стійким – Це одне це не просто. Людина, яка є стабільним і підготовлені, в кінцевому рахунку, стайня і готувався з поважної причини. Це дуже ймовірно, що причина шлюбу, або принаймні серйозних відносинах, будь то з вами або іншим. Якщо він на даному етапі, і давайте ви знаєте, що, швидше за все, він думає, що ви ‘довгостроковий’ матеріалу.

4. Використання «Ми» слова – за допомогою термінів, які об’єднують вас, особливо в присутності інших людей, як правило, вказують, що він вже перед вами у зобов’язанні відділу. Якщо ви чуєте слова “ми”, “нас” і “наш” і “я”, “мені” і “моє”, ви можете бути впевнені, що він вже вважає вас пара, і що він готовий здійснювати більше .

5. Його друзі все одружені, або в більш глибоких відносин – люди мають тенденцію рухатися за їх когорти, і однодумців мають тенденцію рухатися разом. Якщо всі його друзі потрапили в стрип-клубі кожні вихідні, і залишитися на всю ніч, швидше за все, він робить це, а також – і робить це тому, що він хоче. Якщо його друзі знаходяться у відносинах, або навіть у шлюбі, це добра ознака того, що цей напрямок він також бачить себе напрямку.