Мова тіла – як використовувати його в своїх інтересах частина 1

Ви можете використовувати мову тіла, у ваших інтересах, щоб змусити когось, як ви і, спостерігаючи за чужу мову тіла ви можете отримати підказки щодо того, чи зручно їм з вами і як ви.

Мова тіла, що означає дуже важливо в знайомства сценарій, як ми побачимо в цій статті.

Давайте подивимося на різні аспекти мови тіла і як вона може допомогти вам залучити дату і дає підказки до того, що вони думають про вас.

1. зоровий контакт

Перше правило полягає в пошуку когось в очах при прийнятті ним

Якщо ви не дивіться комусь в очі, це буде розглядатися як вас бути не зацікавлений в тому, хто ви говорите або ви щось приховуєте і зробить вашу дату нервувати.

Спостерігайте, як ваші дати дивиться на вас, якщо вони роблять піском очі утримувати її то тут взагалі зацікавлені в вас.

Крім того, перемикання руху очей або швидко змінювати напрямок також вказує на занепокоєння з обох сторін.

Холдинг зоровий контакт не означає, це означає, дивлячись, дивлячись в очі з цікавістю і з теплим поглядом. Ніжні рухи голови і усмішкою також вказують хтось бути комфортно і невимушено.

2. посміхатися

Такі люди, як посмішки тому, коли ви задовольнити ваші дати переконатися, що вона тепла усмішка, і що ви показати, що ви раді зустрічі з ними.

Ви не повинні посміхатися безперервно протягом дати, але посміхався взагалі регулярно ставить нікого в своїй тарілці.

Якщо ви посміхаєтеся, вони зазвичай повертаються ваші посмішки – Якщо вони не роблять там теж нервує або не в своїй тарілці у вашій компанії.

3. увагу

Ваша дата може сказати, що тип стосунків ви повинні їх вашими вашими уваги.

Якщо ви швидко втрачають фокус, або інтерес і ваш розум блукає, коли ваша дата говорить це буде вказувати вам нудно і безкорисливої ​​і те ж саме для них.

Навіть якщо ви нервуєте переконайтеся, що ви не посилати неправильні сигнали дати вашої дати вашого повного уваги

4. нервове розташування

Веде з наведеного вище, якщо ви Непосиди і зробити уривчасті ходи ви зробите вашу дату відчувати себе ніяково. Деякі люди не можуть допомогти, але спробувати уповільнити і здаватися спокійним і розслабленим, щоб покласти вашого партнера в своїй тарілці.

5. схрестивши руки на грудях і поклавши ногу на ногу

Схрестивши руки на грудях розглядається як оборонну позицію. Будьте відкриті з розпростертими обіймами і не скласти їх вони є засобом спілкування, а також і жестів може зміцнити мова – Завжди пам’ятайте, щоб тримати ваші руки від вашого рота при розмові.

Нога перетин вважається більш оборонним у чоловіків, ніж у жінок. Все дуже просто багато жінок носять спідниці, і це те, що вони звикли робити не показувати те, що вони повинні не випадково.

6. особистий простір

У грі знайомств відношенні особистого простору більшість людей не хотіли, щоб хтось поруч з ними, коли вони не знають їх належним чином так тримати на чималій відстані.

Існує нічого поганого з відкидними трохи вбік дати, коли вони говорять це показує інтерес і те ж не йде до них.

7. жести

Чи є якісь жести, які показують, що ваша дата дійсно зручно і любить вас на додаток до перерахованих вище?

Є! Тут ми розглянули основи мови тіла в частині 2 ми розглянемо жести, які дійсно показують дату вашого зацікавлений у вас.

зрештою

Так що у вас є, майте на увазі, що свою мову тіла може зробити вас більш привабливим людиною Вашої дату і що мова тіла Вашої дати дасть вам явні ознаки їх ставлення до вас.