Поради 5 найбільших інтернет знайомства помилки

Знайомства після розлучення є жорстким. Ви навіть не знаю, з чого почати так ось кілька інтернет знайомств помилки і їх вирішення.
1. Занадто багато і занадто швидко
Таким чином, ви оранки через ці нескінченні профілі на ваш інтернет-сайт знайомств і придумали з кимось, хто вас цікавить. Там був обмін електронними листами. Він звучить весело і дотепним, і ви починаєте з нетерпінням чекаю його повідомлень. Ви опинитеся встаючи рано вранці, просто ввійти в систему, поки ви п’єте каву, щоб побачити, якщо він направив відповідь на Ваше останнє зауваження. Протягом дня ви компіляції дотепні відповіді у вашій голові і наводить лінії, щоб кинути його шляху. Це тривало протягом декількох тижнів, і він раптом запитує, чи може він зателефонувати вам. Ваша грудна клітка розширюється, ви дуже раді, і домовитися про час. Тепер Ви згорнувшись калачиком в улюбленому кріслі очікуючи виклику. Вгадайте, що це піде добре, то ж стьоб світло, його голос не те, що ви очікуєте, але це нормально. Ви говорите протягом години. Це стає щоденним ритуалом
яке ви починаєте планувати свій час навколо. А потім він запрошує вас на вечерю …
2. Кинувши гроші на це
Це був час, так як хтось запросив тебе на вечерю (його ви можете тільки починаєте знайомство після розлучення). Ваш безпосередній думки, що носити, потрібно моє волосся і т.д. Це означає, що ви витрачаєте більшу частину тижня бігали з однією думкою в голові “Я повинен отримати цю Rigt”. Ви, здається, зникли, і ви відчуваєте, що потрібно винаходити новий людина, щоб піти на цю дату. Для того, щоб бути, що людина, ви повинні упакувати себе якимось певним чином. Там повинно бути кілька ключ, який ви можете знайти, певне сукню, нова зачіска і т.д. Ви вважаєте, що вам потрібно, щоб зробити себе більш привабливими.
3. Думаючи, що ви знаєте людину
Увечері прибув, і ви зустрічаєте в влаштоване ресторан (хороший крок, так як всі сайт знайомств рекомендує зустрічаються в громадському місці). Ви особливо нервовим і збудженим, але і трохи незручно, бо взуття нова і ви відчуваєте себе трохи хитким в них. Дивно, Ви дізнаєтеся цієї людини, але в той же час ви не робите. Голос ви знаєте, що але він не схожий на людину на фотографії, вище, коротше трохи важче або довготелесого щось не так ви собі уявити. У всякому разі він, здається, цілком у своїй тарілці, але, може бути, це всього лише відміну від, як Ви відчуваєте. Спочатку розмова йде добре, оскільки є точки дотику з вашої попередньої бесіди, але він нікуди не дінеться. До основних стравою ви починаєте пити занадто багато, щоб заповнити мовчання. Ваші ноги дуже боляче зараз, і ви приймаєте таємний погляд на годинник – тільки 9:00. Ніякої десерт подяку і до речі у вас є ранній старт в офіс завтра так що ви повинні йти в найближчий час. Не може думати ні про що, але виходити з взуття. Так, це було добре, чи не називай мене …
4. Фентезі – це тільки у вашій голові
На наступний день чи пізніше на тижні, листів / дзвінків все ще йде, і ви і надалі реагувати. Це якщо ви ніколи не зустрічалися, і ви можете потрапити на спокійний дотепний відповідь, що стало майже звичкою. На Вашу думку, він те, що ви хочете, щоб він, ну не зовсім, але ви можете мати собі вірити, що він поки ви обміну повідомленнями та дзвінками пізньої ночі. Ви починаєте розвивати все життя у ваші голови навколо цієї людини, ви уявити собі, де ви можете жити з ним, що ви будете робити, свята разом насправді все, що ви хочете witsomeone. Це займає багато вільного простору, але це саме по собі приємне, ви feelconnected комусь, якщо тільки у вашому розумі.
5. Не звертаючи уваги на сигнали
Через тиждень або близько того більше і ви стаєте трохи дратує електронні листи і не відповідають зовсім так легко. Але він запитує вас, якщо ви хочете, щоб вийти на інший вечір і що серце стрибає до горла знову. Ви погоджуєтеся з тим, хоча є смутні спогади про і дискомфорт від першої зустрічі. Ну ви нагадайте собі, що всі поради знайомств рекомендує йдеться про отримання знати когось. Я не можу чекати, щоб відчувати себе комфортно про все негайно. Він пропонує вечерю знову, ви дійсно не хочете, але ви не впевнені, що ви хочете зробити, так що ви йдете разом з нею. Ви влаштували, щоб побачити подружку тієї ночі, але ви скажіть їй, що ви не можете зробити це, вона, схоже, трохи поза грою, але ви покладете цю думку в бік.
Другий вечір здається дуже довгим.
Занадто багато і занадто швидко – це так заманливо поставити всі вашу увагу на одну людину в той час, коли ви шукаєте, на сьогоднішній день в Інтернеті. Але важливо пам’ятати, що не тільки всі ці люди там, дивлячись на численних людей у ​​будь-який момент часу, але ви можете бути занадто. Якщо ви покладете велику частину свого часу й енергії в будь-який контакт на дуже ранній стадії це означає, що ви не можете розвідати, екран та інші роду можна більше людей. Поради: Не робіть великих інвестицій емоційно в будь-яких відносинах без міцного фундаменту.
Кинувши гроші на неї – Недавнє дослідження показало, що інтернет Датерс витрачають до £ 1500 на місяць вивезення людей, які вони розуміють, після перших 15 хвилин не для них. (Незалежна, червень 2005) Пам’ятайте бути справжніми, упаковка і тільки те, що не те, хто ви є. Нарада на чашку кави або напій дасть вам достатньо часу, щоб оцінити, чи є ця людина когось ви хочете знати краще.
Поради: Упаковка це не відповідь, бути ясно, про те, хто ви, що ви хочете у відносинах, і приступив до пошуку його в розглянутому шляху.
Думати, що ви знаєте цю людину – Ми можемо легко спокуситися Email розмов і телефонних дзвінків пізньої ночі. Крім фактичного хімії, яка відсутня в цих обмінах є те, що частина, яку ви дуже добре знаєте себе, де ви просто показати те, що ви хочете в будь-який момент часу. Якщо ви знаєте, що ваші вимоги у відносинах, це допоможе вам оцінити досить quikly якщо ця людина для вас. Більшість з нас дозволяти речам просто плисти за течією і не є активними в наявність плану для себе, коли справа доходить до відносин.
Поради: Як це ми плануємо на все, крім відносин? Знайдіть час, щоб запланувати те, що ви хочете у відносинах перш ніж потрапити в колію звички або з кимось.
Фентезі – це тільки у вашій голові – Це дуже легко жити в фантазії відносини навіть з самої ранньої стадії. Адже саме тому ви зареєструвалися на сайті знайомств, в першу чергу – ви хочете відносин. Однак, будучи правдивим з самим собою легше, якщо у вас стосунки плану. Тоді ви можете запитати себе, від інформації, яку ви до цих пір, ця людина відзначте деякі з моїх коробках. Якщо так, то ви можете продовжувати, щоб дізнатися більше про них у той час як дізнатися про інших людей, в той же час. Проектування на одну людину, особливо на дуже ранній стадії, все що вам надії і мрії, ймовірно, принесе вам деяку кількість болю і страждань, коли ви виявите, що це не спрацює.
Поради: Поширення емоційне навантаження, даючи вашу увагу на цілий ряд людей, він допомагає впоратися із злетами і падіннями знайомства циклу, якщо ви не виключне право з самого початку
Не приділяє достатньої уваги на сигнали – це дивно, як швидко ми можемо отримати собі в звички й відносини, проте нові, є однією з цих областей. Ми всі любимо увагу і контакт з людьми, але як щодо іншої частини вашого життя, ті друзі, які були навколо для вас, вашої родини. Будь-хто, хто може бути для вас буде, ви сподіваєтеся, хочуть розділити життя з людиною, яка має збалансовану життя і що включає в себе всі інші види діяльності і люди у вашому житті. Напружуючи до ексклюзивності на дуже ранній стадії, і кидає весь свій час і увагу на взаємозв’язок може бути катастрофою.
Поради: Он там і є якісь знайомства і відносин вписується у ваше життя, як успішний сингл. Знайте, що ваші вимоги, потреби та бажання є, і шукати когось, хто може відповідати цим.
2006 Тріша камінь