П’ять способів, щоб тримати його повертатися знову і знову

Ми всі знаємо, як жінки, що надання у відносинах є частиною нашої природи. Але чи знаєте ви, що саме ця риса, яка іноді може звести людину з далеко? Не те, щоб бути даючи людині це не дуже хороша річ, але в початковій стадії відносин, вона може сигналізувати людині, що ви просто трохи “простіше” зловити, ніж ви, можливо, захочете, щоб з’явитися.

Ключ до розірвати це коло і підтримка відносин збираюся повинен з’явитися тільки трохи більше, ніж ви в стороні, як правило, з’являються на людину, яку ви хочете зловити. Чоловіки люблять виклик. Вони конкурентоспроможні істот своїй основі, чи дійсно вони готові визнати його. Отже, один з ключів до іскріння і підтримка інтересу людини в тому, щоб тримати його, ну, конкуруючих за вас!

Ось п’ять порад, які будь-яка жінка може використовувати, щоб зберегти інтерес до її живим, і зберігати свою перевагу над людиною ви намагаєтеся зловити. Відносини Порада номер один – розірвати побачення! Я знаю, я знаю, ти помираєш, щоб вийти з ним. Ви, нарешті, отримали дату, ви були фантазувати про це весь тиждень, великий день, нарешті, тут, і я кажу вам для чого? Розбийте його, подруга. Зателефонуйте йому за годину до ви повинні вийти і сказати йому: “Ей, мені дуже шкода, але щось дійсно важливе придумав і я просто не можу вийти сьогодні ввечері. Я хотів би, щоб перенести це, можливо, в наступний уїк-енд? “Бути коротким, бути різким, і поспішати. Ви підвішують його, залиште його цікаво, весь тиждень тільки, як у нього ви насправді. Він неправильно оцінювати Ваш інтерес? Можливо, тільки можливо, він повинен спробувати трохи важче, щоб тримати вас на лінії, ніж він спочатку думав. (Велика посмішка!)

Порада друга – в день, коли ви, нарешті, дістатися до нього, і він починає ставити вам питання про ваше життя – бути загадковою. Відповідай йому грайливо, даючи йому, очевидно, склали відповіді, коли він просить вас мирські речі, як, де ви працюєте: “О, я працюю для НАСА. Я тренуюся польоту мавп пілот космічного човника на всякий випадок людських істот на борту піддався на Місяць Fever “або щось далеко з подібного. Він буде тримати його на ногах, цікаво, що ви будете говорити далі і насолоджуватися кожною хвилиною цього. Вона також буде тримати його цікаво, що ви дійсно подобається, і те, що він повинен зробити, щоб це з’ясувати.

Порада номер три – не цілуй його! Це право – Я сказав, що не поцілувати його. Коли він збільшує масштаб для цього поцілунок на ніч на порозі або в машині, перш ніж він висаджує вас, жваво перетворити вашу щоку і “дозволити” йому посадити на вас. Тоді поплескати його по обличчю і сказати йому, що він повинен працювати трохи складніше, ніж це, і зателефонувати вам, щоб ви могли вийти знову коли-небудь.

Порада четверта – коли він називає – не бути там. Не відповідати на телефонні дзвінки, не повернути його заклик в той день. Нехай він буде дурник сидить біля телефону чекає вас передзвонити йому. Почекайте кілька днів і передзвонити йому, або чекати кілька днів, якщо він називає вас знову і відповісти. І не прошу вибачення за не там, коли він подзвонив. Закон, як це було ніщо, ви будете тримати його цікаво, наскільки важливим він для вас в кінці кінців.

Знайомства Порада номер п’ять – і це Маха Папа наконечник, дівчата – не відмовитися від нього. І я маю на увазі – не займатися з ним сексом! Не роби цього! Тримайте його цікаво, очікуючи, мріючи, фантазувати і робити самотнім перетасувати людини, поки ви не можете витримати ще одну хвилину. А потім ще почекати пару тижнів. Таким чином, ви викликаєте знімки з вашого фізичного відносини, і він не збирається думати, що просте «завоювання» ви були в той час як він на танці з іншою дівчиною на наступному тижні.

Дотримуйтесь цих порад, милі дами, і у вас буде, як він їсть з долоні. Ви повинні зробити себе приманку, щоб зловити чоловіка своєї мрії. Якщо він отримує “винагороду” дуже рано, він просто рухатися далі, шукати іншу смачну клювання десь в іншому місці в недалекому майбутньому. Якщо ви можете тримати його гачкуватий, перш ніж він знає, що вдарив його, вам доведеться його похитнувся в і в мережі. Спіймати його, і стерегтиме його!