Урок Інтернет знайомства 2how зробити свій перший чат успішним

Перед вами, що перший чат з кимось в інтернеті сайт знайомств, переконайтеся, що ви прочитали всю свою анкету. Це надасть вам матеріал, який ви можете використовувати, щоб отримати розмова почалася. Зазвичай в їх профілях, люди кажуть в загальних рисах про себе, а не конкретним. Вони поклали речі, такі як “Я люблю спорт” або “Мені дуже подобається на свіжому повітрі” або “Я люблю ходити в кіно”. Це відмінна можливість познайомитися з цією людиною і нехай вони знають, ви зацікавлені в більше, ніж просто картина їх. Можна сказати, що “Я бачу, ви любите спорт, яка ваша улюблена команда?” або “я помітив у своєму профілі, що Ви любите активний відпочинок. Я покататися на байдарках або їзда на велосипеді, які ваші улюблені розваги на свіжому повітрі?” або “Я бачу, ви любите ходити в кіно, я теж! Я люблю дивитися комедії, який тип фільми вам подобаються?. Почавши розмову таким чином, через кілька хвилин інший чоловік буде відчувати твою говоримо другу відразу ж, і не будь таким сором’язливим, і розмова буде знімати в самих різних напрямках.

Будьте обережні, щоб уникнути простого та й немає відповіді, тому що вони дійсно не вести розмову, і це може перетворити іншої людини геть. Пам’ятайте точка цієї розмови, щоб з’ясувати, якщо ви сумісні.

Уникнути неприємних такі теми, як злочин. Ви хочете зберегти весело розмову і оптимістичною.

Незалежно від того, як спокуса Ви могли б бути, не роблять перебільшені заяви про себе. Це призводить лише до розчарування і відмова пізніше ви повинні зустрітися особисто. Щоб знайти своє справжнє споріднену душу, чесності про себе, що дійсно важливо.

Хоча я попередив вас, щоб не дати простим так, і ні відповідей, на цьому перший чат, не бути повним або відкрита книга. Пам’ятайте, що це перший чат щоб визначити, якщо ви сумісні. Як тільки ви визначите, що ви, ви могли б завершити розмову, сказавши “Я дійсно любив базікати з вами, ми, здається, є багато спільного. Потім прийняти рішення про час і дату для вашого наступного чаті. Маленька таємниця є захоплюючою і залишить вас і хочеться, для вашої наступної чаті.

Нарешті, я хочу застерегти вас ніколи не повідомляйте своє повне ім’я, адресу, місце роботи, номер телефону або під час перших кількох чатів. Зазвичай людина, ви говорите щиро, але про всяк випадок вони інтернеті хижак, ви повинні знати, що вони можуть використовувати цю інформацію, щоб з’ясувати, де ви живете. Більшість хижаків задля довгого шляху, і якщо ви не здавайтеся цю інформацію протягом перших кількох чатах, вони, ймовірно, шукати в іншому місці. Якщо хтось намагається тиску або коаксіальний цю інформацію з вас це має відправити до червоного прапора, і ви повинні завершити розмову і негайно повідомити про них у сайт знайомств. Така поведінка є неприйнятною.

Якщо ви будете дотримуватися цих рекомендацій, ви будете мати безпечний і приємний перший чат, і ви будете раді за наступну.
Слідкуйте за моїй наступній статті, інтернет-знайомств Урок 3: Як сміливо брати свій Інтернет Відносини до наступного кроку.