більш ефективних способів, щоб мати добрий зв’язок

З метою вдосконалення та підвищення ваших відносин важливо, щоб прохолодний навички спілкування є частиною ділянки і його. Для багатьох пар, це причина номер один для занепокоєння і основним мотивуючим чинником, який спонукає їх звертатися за допомогою. Якщо зв’язок питання вирішуються відносини будуть краще підготовлені для вирішення проблем і складнощів, які виникають, а також зробити пару відчувати себе ближче.

Знаючи, як висловити свої почуття, думки, і знаючи, як в основному поговорити з вашим партнером, цілком імовірно, що ви виявите, що ви можете працювати через будь-який тип виклик, який ви зіткнулися с. У цьому довідковому керівництві самостійною відносин, я наведу вам деякі стратегії, які можна реалізувати на поліпшення комунікації.

Нікому не подобається відчувати, як ніби вони й нечуване ігноруються. Прислухаючись до того, що ваша друга половинка каже ви дозволили їм відчути, що ви поважаєте їх, щоб звернути на них увагу. Коли вони дізнаються, по-справжньому прислухатися один до одного відносини будуть завжди приносять користь.

1. Прослуховування ваша друга половинка має вирішальне значення для прохолодної зв’язку. Широко відомо керівництвом експерта, Джон Максвелл цитує що найбільш важливим способом створення позитивного і прогресивного відносини з іншими людьми є насправді слухати, коли вони говорять, і це, безумовно, вірно.

3. Уникайте говорити позачергово. Хоча ви можете відчувати сильне бажання перервати іншої людини постарайтеся, щоб уникнути цього. За перериваючи їх ви зробити це важко для них, щоб пояснити собі і повністю Це зазвичай призводить до конфліктів, що виникають потреби. Нехай вони закінчити те, що вони хочуть сказати, перш ніж викласти свої думки або дати відповідь.

2. це не завжди легко зрозуміти один одного, особливо коли емоції високі, тому другим кроком практикує своє вміння слухати, що дуже важливо. Останнє, що ви повинні зробити, це працювати над чимось ще, поки хтось говорить з вами. вони заслуговують вашої пильної уваги не тільки його частину. Крім того, це показує, що ви поважаєте їх, щоб слухати їх, вона також дозволяє вам краще слідувати тому, що вони намагаються передати, що дозволяє уникнути непотрібних непорозумінь.

5. Будьте впевнені, щоб ваш партнер знає, коли ви мають чіткого уявлення про те, що вони сказали. Це дозволяє їм знати, що ви слухаєте їх і, що ви щирі, коли мова заходить про вашу прихильність повністю зрозуміти, що вони спілкуються і відчувають. Це також допоможе вам, тому що ви будете в змозі адекватно реагувати на них таким чином уникаючи непотрібних розбрат і ворожнечу.

4. Зосередьтеся на тому, ясне розуміння. Це не тільки відноситься до того, що вони говорять. Крім того, намагайтеся побачити проблему або обставини, з їхньої точки зору. Для цього потрібно якийсь співчуття з вашого боку, який під час сварки, не завжди легко. Розгляньте свої почуття і їх точки зору, як ви намагаєтеся зрозуміти, що саме вони мають на увазі, кажучи, і відчуває.

Слідуючи шість кроків обговорюється в цій самодопомоги управління Ви обов’язково помітите значне поліпшення зв’язку між вами і вашим-то спеціальне.

Отримати більше довіряють Інтернет Поради на інтерактивне керівництво знайомства.