використовувати цю стратегію, при наближенні до групи жінок

Як ви напевно знаєте, наближається до жінок може бути складніше. Всякий раз, коли ви помітили приваблива дівчина, є величезний шанс, що вона буде оточена групою друзів. Проблема в тому, в якийсь момент вам доведеться підійти до жінки, коли вона зі своїми приятелями.

Отже, ось в чому питання …

Як ви справляєтеся з членами цієї групи?

Ну правда, кожен член соціальної групи відрізняється. І це до вас, щоб з’ясувати, яку роль кожна людина грає. Тоді ваша робота буде застосовувати різні стратегії, які допоможуть вам залучити вашої цільової жінки.

У цій статті я збираюся розглянути чотири члени групи і як ви повинні мати справу з кожним. Давайте почнемо …

# 1 – ваша цільова

Перший член групи очевидний! Всякий раз, коли ви наближаєтеся до групи людей, ви повинні визначити, якою жінкою ви переслідуєте. Роблячи це, ви будете перевести розмову на залучення її і зробити цю дівчину зацікавлений у вас.

Отже, коли ви наближаєтеся до першої групи, ваша перша робота полягає у визначенні вашої мети. Тепер, як тільки ви зробите це, ви тоді спочатку ігнорувати її. Замість цього ви хочете, щоб зосередити розмову на трьох інших груп людей.

Зрештою ви звернути вашу увагу на вашу мету, але ви хочете, щоб інші три типи людей, комфортно з вашою присутністю. Як тільки “Ви прийняті” ви можете зосередити свої процедури притягнення будівлі на вашої мети.

# 2 – перешкоди

Визначення “Перешкоди” проста. Кожен, хто не ваша мета вашого перешкоду. Тепер це назва може здатися надмірною, є логіка його. Всі друзі вашої цільової, вважаються перешкодою, тому що вони розорити будь-якого шанс з вашою метою, якщо їм не подобається, що ви говорите.

Так що на підході, ви повинні негайно працювати над отриманням перешкоди, як ви. Ви хочете, щоб подружитися з ними і показати, що ти цікавий хлопець. Тільки тоді, коли ви привернули увагу перешкоди, ви зможете перейти до вашої мети.

# 3 – інші хлопці

В даний час існує два типи перешкод, які виділяються з натовпу. Вони «Копи в глибокому запасі” і “Лідер”. Коли ви наближаєтеся до групи, ви повинні направити вашу розмову ніж на них і працювати на тому, щоб вони прийняли вас.

Правда в тому, інші хлопці можуть швидко зруйнувати вашу привабливість рутини. Таким чином, ці хлопці повинні бути визнані і розглянуті. Якщо їм не подобається вам, то вони зроблять все можливе, щоб зруйнувати ваші шанси на успіх.

Коли ви наближаєтеся до групи, ви повинні поважати хлопців в ньому. Перш ніж ви навіть поговорити з вашої мети, ви повинні з’ясувати, якщо будь-який хлопець перебуває у відносинах з нею. Очевидно, що якщо ви виявите, що один з хлопців є її другом, то ви повинні рухатися далі чи придбати нову мету.

Як я вже говорив, первинна мета підходу подружитися з перешкодами. Коли ви спочатку розмовляв з групою людей, зробити все можливе, щоб хлопці погодитися з тим, що ви говорите.

Один з методів є введення цих хлопців з іншими дівчатами. Якщо ви будете діяти, як і їх крила людини, то вони не будуть дбати, якщо ви “потрапивши на” їхній друг.

№ 4 – лідер

У будь-якій групі людей, не буде “лідера”, який контролює велику частину взаємодії. У той момент, коли він або вона вирішить, що ви перебуваєте не цікаво ви будете тост!

У процесі взаємодії, важливо визначити цей лідер і зосередитися на догоджати йому або їй. Як правило, ви можете визначити лідера, вивчаючи мову тіла групи. Це буде людина, яка група діє таким або покірним навколо.

Якщо ви не можете визначити лідера, то ви можете зробити шовіністичні рішення, що один з чоловіків є лідером групи. Але якщо немає справжнього чоловіка, то ви повинні зосередити свою увагу на найбільш привабливі жінки. Хоча ці заяви здаються трохи сексизму, більшу частину часу вони абсолютно точно.

Так само, як з чоловіками в групі, ваша мета, щоб лідер, як ти. Якщо ви зробите це зацікавлена ​​особа, то інші взаємодії буде легко.

Залучення дівчина в групі являє собою унікальний виклик для багатьох хлопців. Хитрість полягає в тому, щоб визначити, яку роль відіграють її друзі і знають, як мати справу з кожним. Як тільки ви це зробите, це стане легко говорити її і зробити її зацікавлені в вас.