вони, ймовірно, не подобаєшся. зустрітися з нею друзі та survive_

Нічого собі. Ви два дійсно натисніть, коли ви разом. Таким чином, щоб їй, що це природно, що ви, нарешті, зустрітися з нею друзями.

“Відмінний, не може чекати”, ви говорите їй, як ви увірватися в холодний піт. Ви перевіряєте свій календар в надії, у вас є до стоматолога на цьому тижні. Ба.

Чи правда, що стресові? Це може бути. Її друзі дуже важливі для неї, і їх думки мають потенціал замикання або розмикання ланцюга відносин. З цієї причини вкрай важливо, що ви робите хороше враження і завоювати їх довіру.

Перший крок, щоб представити себе. Він говорить їй, що друзі у вас є впевненість в собі і не залякати. Залякування дорівнює маніпуляції одно немає поваги і її друзі не збирається йти на биту для вас, якщо вони не поважають вас. Взявши ініціативу також дозволяє її друзі знають, що ви не тільки розігрувала сцену, тому що ваша подруга наполягає, щоб ви їх задоволення.

Як тільки ви познайомитеся з її друзями зробити все можливе, запам’ятати їхні імена, але, більше того, не плутайте їх імена пізніше. Це не має значення, якщо вони все одягатися і вести себе так, зателефонувавши по одному з її друзів по неправильне ім’я є одним з основних помилку. Наскільки це погано? Це майже так само погано, як виклик вашій подрузі неправильне ім’я (ай!). Використовуйте те, що слово асоціації трюків ви повинні тримати імена прямо.

Ти в ній зараз, так не сидіть там, як статуя. Візьміть участь у розмові. Це показує, що ви зацікавлені в тому, щоб знати їх. Чи не свиня бесіду, але беруть активну участь. Ваша подруга по достоїнству оцінять зусилля і більш важливі друзі її не матиме ніяких причин, щоб не любити тебе … на початку принаймні, (Ей, що це життя. Ви намагаєтеся бути пан Чудовий Капітан не ідеальний).

Зараз йде балансування. Ваша подруга може хочу вас проявляти інтерес до її друзів, але не перестарайтеся. Знайомство з її друзями це одне, але якщо вона відчуває, ви фліртує (і жінки дуже в гармонії, щоб такого роду речі) або ігноруючи її в ваших зусиль, щоб бути доброзичливим, це може викликати проблеми або приректи відносини. Дотримуйтеся обережності при зустрічі з нею друзями. Поцікавтеся, але не дуже багато.

Уважно слухайте, коли ви зустрічаєте своїх друзів в перший раз. Спробуйте повісити на якомога більше інформації про них, як це можливо. Після зустрічі, коли ви знаходитесь наодинці зі своєю подругою, зробити випадковий коментар або задати питання, пов’язане з попередній зустрічі. Це дозволяє їй знати, що ви слухаєте і що у вас є реальна зацікавленість в отриманні знати її друзів. Знову ж, це балансування, але здебільшого ви можете дуже багато цифра говорить “ти подругу з блакитне плаття і милі ямочки подивився гарячих” може призвести до неприємностей.

Приятелями вашої подруги, ймовірно, буде відігравати значну роль у дійсно відносини виживає. Так, це може здатися, як одне довге співбесіду, але спробувати зробити реальні зусилля, щоб познайомитися з її друзями. Так як ви, ймовірно, буде проводити досить багато часу з ними, починаючи ввічливі, поважні відносини можуть тільки зробить вашу подругу щасливою і ваше життя набагато простіше.