знайомства успіху – Ваш швидкий і простий знайомства мантри, щоб отримати, що серйозні відносини

Чи можете ви використовувати швидкий і простий мантра для знайомства успіху, щоб допомогти вам знайти, що серйозні стосунки? Як жінки, відносини дуже важливі для нас, і ми часто хочуть отримати знайомства в бік так швидко, як ми можемо і дістатися до хорошого трохи тобто серйозні стосунки. Ми готові поділитися, що люблячий зв’язку з нашим спеціальним людиною і щаслива, що-Безвременье романтики. На жаль, часто наші спеціальні людина може відчувати себе більш щасливими, ніж знайомства у серйозні стосунки, які ми так бажаємо. Наше ставлення до знайомства, в бажанні проскочити його і нашій землі людини, часто приречені на провал, однак. Як правило, причиною нашої невдачі в продовження нашого знайомства і на початку відносин. І ось чому:

Коли ми намагаємося пропустити знайомства і отримати прямо у відносинах, людина відчуває, що щось не зовсім праві. У таке важливе рішення в нашому житті, чому б нам не поспішати і перевірити, хто ми зустрічаємося в першу чергу. Ми, очевидно, не надаєте великого значення на себе, якщо ми погоджуйтеся на перший людина, яка приходить і платить нам деяку увагу.

Часто здається, що це відносини, які ми хочемо, і будь-який старий хлопець буде зробити, щоб заповнити прогалину в наших життях. Він сприйме це якщо стрибнути прямо у відносини без знайомства з його першим. Людина буде почувати себе наше відчай і будете цілком вимкнені цим. Він буде відчувати себе під тиском наших очікувань і передчасного його первісна реакція буде бігти.

Коли він тягне далеко, щоб уникнути нашої потреби, якщо ми зараз чіплятися будь-яку ціну, щоб повернути його, ми, ймовірно, втратить його. Наші поспіху пройти етап знайомства буде втрачати нам наші чоловіки ще раз. Як ми можемо зупинити це відбувається, щоб не піддавати від чоловіків ми сьогоднішній день в майбутнє?

Ну, ми повинні навчитися деяким терпінням, не чекайте занадто багато чого занадто рано, і познайомитися з ним, перш ніж ми дозволимо собі стати залежним від нього.

Я пропоную використання цих “мантра” – повторювати якомога частіше, принаймні перші 3 – 4 місяці знайомства. Це тільки для ранніх стадій, як я не прихильник егоїзм, але переконайтеся, що ви дізнаєтеся його, і що він активно висловлюючи свою любов і прихильність до вас, перш ніж навіть почати думати про майбутнє разом. Отже, повторюйте за мною:

“Я ставлю себе вище вас і мої відносини з вами, поки я не знаю, хто ви. Я буду стримуватися і дозволити вам показати мені, чому ви людина для мене. Я дам вам показати мені, що ви хочете бути зі мною. Якщо ви не показати мені ці речі або якщо ви зі мною погано або нижче стандартів, що я очікую, я відпущу тебе і рухатися далі. ”

Якщо ви можете дотримуватися цих принципів, ви можете знайти знайомства успіх і дістатися до цього серйозні стосунки. Він буде мати більше поваги до вас, тому що ви не кинутися у відносини з ним, але відкинувся на спинку стільця, і оцінювати, чи був він підходящим партнером для Вас. Він буде цінувати тебе більше, бо йому доведеться працювати більше, щоб отримати Вас. Давайте вирішувати її, не багато людей цінують все, що передав їх на тарілку. Він не повірить, що ви цінуєте себе, тому що ви не просто стрибнути в серйозних відносинах з ним, і ви були готові втратити його, якщо він не дожив до ваших стандартів. З цієї причини і він навіть не буде думати про прийняття Вас за надані на ранній стадії, коли він знає, що він втратить вас.

Все, що люди говорять, хлопець хоче жінка в його житті, які поставлять собі перше в багатьох областях. Це знімає тиск, щоб він зробив її щасливою і тримати її розважали. Це також робить її важко впіймати, яке дуже цікаво для людини, і вона, здається, більш цікавою людиною.

Так що, якщо ви шукаєте успіху знайомства, використовуйте цю мантру регулярно і переконайтеся, що ви дотримуйтеся його, поки ви не впевнені, що він закохався в вас. Тоді ви можете розслабитися в ваш серйозні стосунки, тому що ви обидва знаєте, що ви створені одне для одного. І, оскільки ви дозволяєте неправильні йти рано, ви можете бути дуже оптимістично, що це ставлення буде казковим.