знайомства успіху при наближенні дуже привабливих жінок

Я збираюся нагадати вам те, що я говорив раніше в цій книзі: Найпривабливіші жінки звертаються в тій чи іншій формі весь час чоловіки.

Я спостерігав за одним з Кріса Рока встати процедур останнім часом; Кріс говорив жінок у залі, що в будь-який час людина в даний час добре, це тому, що він пропонує секс (або «член», як він висловився).

Так що, якщо хлопець каже: “Нічого собі, ти прекрасно виглядаєш!”, Те, що він дійсно означає “Нічого собі, ви дійсно виглядають чудово, чи не хочеш член?”

І пам’ятайте, що “бажано” багатих жінок, включаючи жінок, красивих жінок і знаменитих жінок, які звикли до того, розглядали як Квінс. (Це не дійсно не зі своєї вини, і навіть дуже красивих чоловіків Як відомо, для діючих зарозумілим Це частина людського буття ми всі можемо стати зіпсував легко, якщо право збіг обставин виникає речі, це добре, щоб зберегти “Ви” … повторно зіпсовані, і я не звинувачую тебе за це … ти просто пощастило народитися красивою і є у кожного поцілувати дупу “відносини …)

Будучи зіпсованими, ці жінки діють свавільний домогтися свого. Тим не менш, дупу цілувати і завжди отримують свій шлях має й інший ефект. Так як вони настільки звикли до того, доглядав і з чоловіком поцілувати свою дупу, коли ви показуєте, діяти смішний і чарівною, а не грають в будь-яку зі своїх ігор (приколюватися, робити прикидатися підлабузник імітація, сказати їм, що вони хочуть вас, дражнити їх, не відповісти на будь-які їхні питання про роботу, автомобіль, будинок, суспільне життя, де ви йдете, і т.д., і навіть етикетки на всі ці питання, як: «Ви отримаєте список ці питання, як і всі інші дрібні жінок тут? “тощо) він часто має ефект від них думав:” Нічого собі, це обов’язково РІЗНИХ “, який отримує їх увагу. Гумор та зарозумілості (зарозумілість на основі самопізнання, а не на зовнішньому успіху) тримає їх уваги.

Я думаю, що це все про переривання струму думок з деякими типами різного і цікавого поведінки. Ви можете використовувати трюки, реквізит, або будь-який інший, але ви повинні перервати жінкою і першою привернути її увагу … Потім ви можете дістатися до хорошої частини робити те, що дати їй ті почуття, які вона хоче, і грає роль людини, якого вона втратила свідомість хоче.

Багато експертів говорять про встановлення довіри, діючи як їх, і т.д. спочатку … Я виявив, що розрив раппорта зазвичай працює краще для мене. (Раппорт є концепція дихання, рух, і говорити як інша людина, щоб вони відчувають зв’язок з вами.)

Але це особливий вид розрив раппорта, що я практикую. Я ламаю взаєморозуміння в смішний і чарівний спосіб, який насправді НЕСЕ взаєморозуміння з самого початку. (Я ображаю жінок, що я не знаю, в ігровій формі весь час Її єдиний реальний вибір, з яким реагувати внутрішньо і зовні є, “Цей хлопець ривком – Я звідси”. Або “У вас є деякі кулі – але ви чертовски смішно – і з деяких причин, я відчуваю, що я знаю, що ти … »)

Коли ви відзначаєте примхи жінки або невпевненість у дорозі, який змушує її сміятися, ви робите дуже багато позитивних речей відразу. Вона не може заперечувати, що те, що ви говорите вірно, тому що вона сміється. І вона не може дійсно ненавиджу вас занадто багато, тому що це весело.