моя подруга покинула me_ – кроки, які необхідно вжити, якщо ви хочете її назад

“Моя подруга покинула мене! Що мені тепер робити? “Мільйони хлопці були на вашому місці (я знаю, що не дуже допомагає, чи не так?). Але в тому й річ, як правило, це дівчина, яка розлучається з хлопцем, а не навпаки (близько 75% Статистика шоу).

Той факт, що ви читаєте цю статтю, говорить, що ви хочете знати, що потрібно зробити для того, щоб змусити її повернутися до вас. Після цих кроків нижче встановить вам на вашому шляху. Але, по-перше, складне питання для вас …

Ви краще без неї? – Хлопці мають звичку перебування у відносини більше, ніж слід. Хоча традиційні мислення є те, що хлопці, як одного, вільного способу життя, це більш часто буває, що вони віддають перевагу вчинені відносини. Часто легше для хлопців, щоб залишитися в “OK” відносини, ніж шукати нового і кращого. Просто скористатися моментом і запитайте себе: “Вона тільки зробити мені послугу?”

Добре, ви все ще читаєте, так що моє припущення ви дійсно відчуваєте, як повернення з нею у ваших інтересах. Ось те, що ви будете робити далі:

У неї все ще люблю тебе? – Перше, що потрібно визначити, чи є чи не ви думаєте, що вона все ще любить тебе. Дівчата емоційні істоти, і часто може діяти під впливом моменту імпульсивні способами. Якщо вона все ще є почуття до тебе, ніж вона, можливо, вже шкодуючи про розпад прямо зараз.

Не пристають до її! – Це може бути проблемою, але це дуже важливо. Найчастіше, хлопець, який щойно покинула дівчина почне відправляти заметіль текстові повідомлення і нескінченних телефонних дзвінків і голосової пошти. Якщо це Ви Stop Now! Ця діяльність буде діяти тільки відвезти її далі.

Так само важко, як це може бути, ви повинні прийняти вашу розпаду і спробувати рухатися далі, поки ви чекаєте її з’ясовувати стосунки. У самому справі, ви можете думати про бачачи деякі інші дівчата, і не бійтеся даті ті, які знаходяться в її внутрішній коло.

Дозволить їй повернутися до вас – Багато хлопців будуть виходити зі своїх спосіб справити враження і навіть виграти над дівчиною, а потім легко піддатися втішною режимі, коли вони мають її у відносинах. Ви насправді хлопець, якого вона вперше зустрілися, або це був помилковий фронт?

Якщо ви справді, хто вона закохалася в першого, то бути самим собою і дозволяють їй брати повідомлення. Ви можете зробити деякі тонкі речі для неї, щоб ідентифікувати. Якщо ви збираєтеся на вечірку, і ви знаєте, що вона буде там, теж, де сорочка, яку вона купила вас чи якогось іншого об’єкта, яка має особливе значення між вами двома. Це відмінний спосіб, щоб дати їй зрозуміти, що вона все ще важливо для вас, як в цей час ви провели разом.

Не бійтеся запросити її на НЕ-знайомства тип подій. Якщо ви і деякі друзі збираються на пляжі або в парку, запросив її, щоб прийти. Але будьте впевнені, що не буде душити її. Проведіть час з друзями і дати їй можливість переконатися, що ви дійсно хлопець вона закохалася в першу чергу!