немає принца – у вас не повинно бути, жартуєш

Все почалося з “Давним-давно жив благородний джентльмен, який маленька дівчинка.”

Задумайтеся і перемотування! Перш ніж дістатися до кінця цієї історії, де дві людини піти і жити казці, я повинен сказати вам, що немає ніякого принца.

Чим раніше ми дами прокидаюся і розумію, що, тим краще життя буде.

Середня жінка витрачає своє життя чекає, що ідеальний чоловік, той, хто завершує її. Він той, для кого вона не тільки дали б їй серце, але її життя. Вона продовжує сподіватися і молитися, що принц буде їздити на коні і змести її з ніг, а потім вони виїжджають разом і жити довго і щасливо.

Що ви бачите у фільмах і читав у книжках не те, що реальні відносини о.

Досконала людина не там. Ви хочете знати, чому він не там? Тому що, він не існує! На мій погляд, не існує такої речі, як ідеальний. Як і будь-яка жінка, у кожної людини є свої недоліки, свої слабкості, і його сильні сторони. Як жінка може очікувати муж досконалий, коли ми, як жінки не ідеальні?

У фільмі “The Perfect Man” Холлі Гамільтон (у виконанні Хіларі Дафф) створює ілюзію “досконалої людини” для неї мати-одиначка, Жан Гамільтон (у виконанні Хізер Локлір), який вважає, що їй потрібен чоловік, щоб бути повним. По дорозі Холлі і Жан як дізнатися, що життя насправді не все так просто. Звичайно, фільм є помилковим, тому що вона завершує з хлопцем в кінці. Піди розберися!

Але моя точка у всьому цьому є: Пані справжнє щастя приходить зсередини і, поки ви зайняті пошуками, що досконала людина, ви могли б упустити когось дуже особливе.

Там може бути така річ, як справжня любов, але ви не знайдете його цілувати жаб. Він не будете розміщувати кришталева туфелька на ногу, і він не буде говорити правильні слова і робити правильні речі весь час.

Кинути мріє про казки і почати жити своїм життям. Як один вчиться бачити самого себе більш чітко, вона буде бачити інших більш чітко. Не під впливом образів та ілюзій.

Життя Забавно, що шлях. Ми витрачаємо так багато часу на пошуки принца. Ми повинні запитати себе, якщо ми шукаємо любов з зав’язаними очима? Успішні відносини це важка робота, і він приймає зобов’язання з обох сторін, щоб зробити його на все життя. Пам’ятайте, що у всіх нас є недоліки і у всіх нас є короткі прибуття. Іноді ви просто повинні зустрітися десь в середині.

Хоча не може бути такого поняття, як істинний “принца”, а життя не зовсім, як ви мріяли в дитинстві. Там, звичайно, може бути людина, що там може бути наступна найкраща річ.

Добре, почати розповідь. “Давним-давно жив благородний джентльмен, який маленька дівчинка.”

Б’юся об заклад, ви не можете чекати, щоб побачити фінал.