три небезпечних чоловіків помилок слід уникати при прийнятті Безкоштовний сайт знайомств!

Немає відповіді від інтернет-знайомств? Відчуйте, як ви даремно витратили гроші? Швидше за все, ви зробили кілька серйозних помилок при побудові інтернет-сайт знайомств.

Давайте ще раз поглянути на свій профіль і виправити деякі з найбільших і найбільш поширених помилок, які ви, напевно, зробив:

Помилка № 1: написання знайомства профіль для інших хлопців, коли ви повинні писати для жінок.

Як ви профілем спілкуєтеся? Це перший крок, Бутько. Ви повинні говорити так жінка цінує чи це все тут починається. Чоловіки, як правило, без надмірностей істот, коли справа доходить до речей, фактів, про себе. Вони, як правило, щоб бути короткою, такі як: “. Я високий” “Я встаю рано”.

Заяви, подібні не виграє жодної нагороди, і вони, звичайно, не буде вам жодної жінки. Правда, жінка не хоче 411 на вас, вона може отримати, що погуглити Ваше ім’я. Жінки зацікавлені в людини, а не те, що людина володіє або де він живе і як він високий його. Отже, що ж ви робите? Ну, у вас є особистість – використовуйте його.

Fix: Коли ви пишете на сайті знайомств, буде явно невеликі уривки зі свого життя, які дають їй деяке уявлення про те, як ви працюєте. У вас є чутливу бік: “Я люблю кемпінгу. Одного разу у мене був кемпінгу поруч з ревучим водоспадом. Там я прийняв освіжаючий плаває і зловив пухкі риби. “Копати? Ти сказав їй, набагато більше, ніж про себе: “Мені подобається ходити в походи”.

Помилка № 2: не псуйте Профіль з Зіпсовані фото.

Подивіться дуже критично ваш портрет, перш ніж публікувати його. Більшість хлопців гриміти через взуттєву коробку, знайти деякі старі розмито картину себе підйомно вариво, і грюкнути його на сканер. Що це їй сказати? Не так багато, звичайно, нічого втішного.

Частини тіла дурна ідея на фотографіях. Ви, можливо, деякі великі грудні м’язи або ABS, але це ще не все, що ти о. Чи так це? Вона отримає, щоб побачити ці досить скоро. Залишити щось для уяви.

Виправлено: не погоджуватися на будь-які старі Snapshot – отримати гарний знімок себе. Ви можете вибрати для професійно зроблений портрет, але в цьому немає необхідності. Використовуйте, що постріл з вас риболовлю на улюбленому потік. Або інший діяльності ви описали у своєму профілі.

Помилка № 3: ім’я профілю, який викликає стогони.

Пам’ятайте, що ім’я багато значить. Що значить “Desperate4Luv” або “ShyGuy85” означає? Патетична, ось що. І пропустити нудні, “Jim95” або “Handsome77”.

Fix: Вирізують ручка, яка вам підходить. “Gears & гітар”, буде працювати, якщо ваше хобі грає на гітарі і фіксації до старих автомобілів. Ви б доцільно, щоб триматися подалі від назви відверто сексуального характеру. Але подвійний потрібним ім’ям могло б бути добре. “AnimalLover” може працювати, якщо ви ветеринаром або люблю тварин.

Чи є ви почати свіжі або переробку інтернет сайт знайомств, на ці застереження повинні допомогти вам отримати відповідь, який ви шукаєте.

Після того як ви вивісили ваш профіль, використовуючи ці рекомендації, є хороший шанс, що жінки можуть почати обмін повідомленнями вас.