як ви можете тримати підліткові знайомства в узді, щоб уникнути нещастя

Найвищі підлітки школи турбує, а дуже прості речі. За їх менталітет, це дуже важливо для молодших школярку мати друга. Підліткові знайомства сприймається як круто і модно. Їх увагу в основному на одяг і хлопців / подруг. Знайомства для підлітків важливо, що це не дивно бачити дівчину проводити безсонні ночі плакав над відсутністю одного. Знайомства з вплинула на стиль в одязі для багатьох юнаків. Вони дивляться свої моди вибір, і вони можуть хворіти їхні батьки без зупинок, коли вони хочуть дорогих знайомств наряд. Це вік, коли дочки-підлітка і сини дати батькам багато головного болю, так як вони вимагають за багато грошей без будь-яких пояснень.

Вони, ймовірно, хочуть прийняти їх подруг за датами і купити їх дорогими подарунками. Ви зможете розпізнати підлітка знайомства через її поведінку. Її вибір мода змінює всі зв’язки з раптовим, оскільки вона відсутня, щоб справити враження на когось кудись. Може бути, ви використовували, щоб купити їй одяг, подарунки, які не дуже цінувалися до недавнього часу. Якщо вона більше не любить ваш смак в одязі дати їй грошей, щоб купити для себе, але це має служити попередженням дзвін. Вона, ймовірно, бере участь у підліткових знайомств яких нормальний етап у житті. Тим не менш, підліток знайомства, ймовірно, рухаючись по слизькій поверхні. Знайомства для підлітків став ризикувати, коли він / вона не має потрібною інформацією. Немає нічого поганого, якщо право правил.

Коли ви помітите, що ваша донька чи син увійшов у фазу підліткового Знайомства надати багато інформації багатство. Знайомства підлітків, як правило, такий схвильований, щоб причина. Вона, ймовірно, захочете поекспериментувати багато речей, більшість з яких може погубити його / її життя. Вони піддаються тиску з боку однолітків, тому ви повинні повідомити їм про небезпеку його. Знайомства для підлітків це пригода яких дорослі не хочуть їм користуватися. Небажані вагітності в підлітковому віці, наркотики справу і алкоголізм деякі погані наслідки неправильного батьківського керівництва. Переконайтеся, що ваша інформація виховної, а не провокаційно. Є деякі батьки та опікуни, які не мають навичок, щоб надіслати повідомлення. Вони критикують, ображають тому докоряю і підлітків.

Люблячі батьки повинні розуміти, що підліткові знайомства абсолютно нормально. Дочка або син, ймовірно, в процесі визначення своєї сексуальності. Потяг до протилежної статі є одним з основних елементів протягом підліткового віку. Це має сказати вам, що це абсолютно природно. Як хороший батько, ви повинні допомогти в сексуальній ідентифікації. Надати всю необхідну інформацію за допомогою правої мови. Знайомства з завжди в обороні і стане байдужим, коли ви використовуєте різкі слова. Знайомства для підлітків є заплутаним вправи так, щоб взяти участь і запропонувати свою допомогу. Зустрітися з її бойфренд якщо такі і прищепити деякі значення у двох з них. Наприклад, ви можете відкрити дискусію про те, як впливає на відносини соусом, покладіть його в якості четвертого загального обговорення і нехай вони знають, що одяг не повинна бути дорогою. Вам також відомо, їх уми.