як написати динаміт приватне оголошення

Важливість фотографій і розповідей профілю, а їх якість має першорядне значення. Логічно випливає, що Ви хочете розмістити оголошення про себе, яка буде порушувати найбільший інтерес у ваших потенційних глядачів. Ви повинні знати свою аудиторію. Важливо – фотографія повинна бути добре видна (Великий формат) з вас. Більшість знайомств фото темні і схожі, що вони були взяті з далеко. Близькість, це настрій ви хочете створити у вашій аудиторії.

Деякі з ключових елементів у вашій знайомства оголошення яких ви, можливо, не думав, але буде судити є;

Чи є він сформулювати?
Чи є вона оригіналом?
Чи є вона освіченим?
Він чарівний?
Він цікаво?
Вона дотепним?
Вона чемними?
Він вихідних?
Нарешті – Він готові висунути деякі зусилля у своїй рекламній виграти мене?

Те, що ви пишете скажу, хто ти! Як ми тільки що бачили, що це не тільки те, що ви говорите про себе і своїх бажаннях, що скаже їй про вас. Сама композиція буде означати, хто ви є. Краще покласти ваші кращі літературні ноги вперед, щоб зробити позитивний висновок про тільки, хто ви.

На даний момент звернемося до чоловіків, а потім трохи змін для жінок буде в порядку. Оголошення методи є різними для обох статей. Чоловікам не особливо шукає смішне чи хорошими слухачами, тоді як жінки зазвичай є.

для чоловіків

Давайте почнемо з обговорення структури. Структура дасть логічний потік для вашої аудиторії. Там немає нічого гірше, ніж хворий на голову, що особиста занадто зайнятий, він перетворює жінку геть.

1. Почнемо з картинкою. Жінки візуально не стимулювали на шляху чоловіки, так спокуслива не є ключовим. Ви повинні бути доглянутими і доступним. Дивитися в камеру. Дивлячись у бік змусить Вас здаватися відчуженим. Використовуйте привабливий мову тіла. Посмішка, і несуть шию ямочка. (Де ключиця зустрічається шиї) Військова форма і ділові костюми (зв’язків) закрити цю область з причини. Ми покриваємо цю вразливу область, щоб не зображати уразливості. У Вашому особистому оголошення, яке потрібно уразливості. Пам’ятайте, що ви орієнтуєтеся жінок.

2. Привітання – Згідно журналу Parade простий Привіт! великий ніж. Це тільки криголама.

3. Особиста введення – дати своє ім’я або псевдонім, якщо хочете.

4. Біографічна довідка – Почніть з нож який буде захоплювати її увагу і досягти в її серці. Звернення до її емоційно. Жінки емоційно центру. Зробити так, щоб вона повинні прочитати Ваше оголошення! Після цього етапу дати їй тільки факти. Ця прямота показує силу і впевненість. Обидва якості, що жінки цінують. Будьте чесні і уникнути горя поділ викликано нечесності. Може бути, вона скоріше б водопровідником, ніж генеральний директор Microsoft в кінці кінців.

Це інтернет-біо знайомства, так що включати те, що ви хочете. Деталі зазвичай згадати, вік, рід занять, і дітей, раси, місця народження, де ви живете, улюблені продукти, розваги уподобання, хобі, музика смаків та освіти.

І, нарешті, дати їм деякі матеріальні активи, про себе, щоб зробити її хочу тебе. Немає хвастощів. Покладіть його в такий спосіб, що вам не здається зарозумілим. Покладіть його щось на кшталт – Мені сказали, що у мене відмінне почуття гумору або, що я великий кухар.

5. Тепер, коли ви сказали їм, ви знаєте, хто ви, скажіть, що ви знаєте, чого хочете. Ви хочете, щоб на землю галон? Скажімо так. Дів буде відштовхуватися і жінка, яка цінує це більшість буде відповісти на ваш дзвінок. Бути описовим і в точку!

6. Висновок – Намалюйте уявний образ того, що ваше життя було б, як разом. Щось романтично привабливим творить чудеса. У випадку, якщо ви не помітили жінки люблять романтику. Домогтися її. Будьте обережні, у запрошенні не використовувати негативні або умовного слова, як – якщо ви один. Замість цього використання – ви один, я хотів би погрітися біля вогню. Вона буде знати, коли ви говорите з нею, якщо вона одна. Використовуйте ці останні слова, щоб вона відчувала, як споріднену душу.

Як тільки ваше оголошення структурована когерентно ми повинні тепер забезпечити, щоб наступні елементи були включені.

1. Звернення – Короткий, ввічливий. Привіт! або Привіт, все, що найкращим чином відповідає хто ви є.

2. Описові прикметники – Позитивні і потужний ейфорію, які зміцнять її образи досвідом і налагодження цікавість. Заразити свого з вашим інтересом до життя

3. Перевірка орфографії та граматики – Подивіться розумні, освічені, і вдумливим.! Проконсультуйтеся перевірки правопису або словник і виправлення помилок. Ми не всі англійські професора, попросіть когось критику вашого листа.

4. Тепла тексту – Використовуйте ключові слова, які стимулюють емоції. Такі слова, як веселощі, романтика, любов, щастя, і відчувати себе дати тепло, щоб ваш лист і дасть їй позитивний досвід читання. Знову ж, це дасть їй трохи розуміння щодо того, що життя з вами могли б походити.

5. Ввічливість – не використовують жорсткий мову або жаргон. Краще зустріти в серйозних Форум Знайомства як важливий.

Ми розуміємо, що існує тенденція екстремізму там, що відчуває необхідність шок. Вона буде цінувати вас ще більше за те, що джентльмен онлайн.

6. Spur її до дій – в кінці вашого оголошення бути впевнені, щоб закликати їх відповідь зараз. Зробити пропозицію. Скажи що-небудь на зразок: – Чому б і ні, напишіть мені зараз і захопити день зі мною? Я зараз тут чекають вас!

У нас є приклад особистої динаміту оголошення на http://christiandatemate.com

Для дам

На щастя для жінок онлайн сцени знайомства в основному чоловіки в плані кількості. Це працює на вашу користь – більше риби на вибір. Однак ви не можете спочивати на лаврах, хоча. Для цього необхідно принаймні поверхневими знаннями, що мотивує чоловіків, змішані з вашим власним оригінальним творчим підходом.

Сподіваюся, ви знайшли час, щоб прочитати чоловічому відділенні. Все вищесказане відноситься і до жінок, а також з декількома винятками. Зробити їх хочуть читати ваші оголошень за допомогою переконливих образів. Пам’ятайте, чоловіки більш візуально стимулювала, ніж ви.

Використовуйте безкоштовні фотографію. Чарівні хороший, але будьте обережні, щоб не послати невірний сигнал. Будьте впевнені, щоб проектувати себе як теплим і привабливим. Посміхатися і дивитися в камеру. Використовувати мову тіла, який говорить прийти трохи ближче.

З найкращими побажаннями у ваших пошуках!