як підібрати гарні азіатські дівчата – Азіатські секрети знайомства

Ей, декан Кортес з деякими потужними азіатські знайомства поради. Сьогодні ми зосередимося на тому, як підібрати азіатські дівчата, використовуючи потужні методи впливу і переконання.

Інша ніч мій приятель Хантер і я вдарив нічному клубі в L. .. Спільний був заповнений красивих азіатських дівчат, які стирчали близько до їх групам друзів (як азіатські дівчата, як правило, щоб зробити).

Як ви знаєте, ці типи гарячих азіатських дівчат буде часто виходити на вулицю і знімати хлопців тільки для задоволення. Я знаю, гарячі дівчата, які навіть не приносять готівку, коли вони виходять в клуби і бари, тому що вони знають, що завжди буде бовдури шикуються в чергу, щоб купити їх напої.

Але я знаю, як взяти реванш. Хантер і я знаю, щоб отримати specialways дівчат на “знизити їх силові поля”, і у нас є спеціальні тактику, щоб отримати дівчаток, які, як правило, холодні хлопцям, які до них. Ви не можете спробувати, щоб почати розмову з ними в типовий спосіб, ви повинні спіймати їх зненацька з розумним ніж, потім переходите до дражнити їх і кинути їм виклик в ігровій формі. Це показує, що ви не типовий хлопець, який намагається купити їй напій і виграти її схвалення.

Отже, мій мисливець почав базікати з прекрасною маленькою 23-річна китайська дівчинка з видатними тіла.

Вона сказала щось смішне, і Хантер посміхнувся і, як він зробив ковток зі своєї склянки, він сказав їй …

“Шкода, що ти не мій тип – ви насправді цікаве мило.”

Тоді, Хантер змінив тему і заговорив про лижну прогулянку він відправився в нещодавно … І тут, за виразом обличчя, що дівчина була безцінною.

Ви могли б сказати, що коментар мисливця вибила її з колії!

Вона думає: «Що він тільки що сказав? Я не в його смаку? Але я повинен бути тип кожного учня!”

Так що з одного боку, вона була трохи зол і збентежений …

Але, з іншого боку, було очевидно, що мисливця “зухвалим довіри» був клацнув вимикачем в її мозку. Тепер вона раптом зацікавилася ним!

Тоді гаряча азіатська дівчина кинула її волосся назад і почав використовувати насправді “кокетливий” мова тіла … тому що вона хотіла, щоб показати, що він у неї. Але мисливець не дав їй підтвердження вона хотіла. Він зробив навпаки! З одного боку, він фактично передав їй своє пиво і сказав “тримати це протягом секунд, я повинен зателефонувати за телефоном”, і вийшов на вулицю протягом декількох хвилин.

Тому, коли мисливець повернувся, гаряча азіатська дівчина стояла і дивилася, як втрачений щеня, тримаючи пиво, чекала його … І ви знаєте, вона думала: “У чому справа з цим хлопцем? Він так чортів впевнено. .. що ж такого особливого про нього? Чому він не цілує мій зад і купити мені напої, як і будь-який інший хлопець? ”

Вона відчували себе невпевнено, розгублений, і дуже хотіла б знати більше про нього 🙂

Тепер, коли мисливець був її “підсіли”, він перейшов на наступну передачу і почав використовувати методи управління перетворення. Він сказав їй:

“Знаєш, я можу сказати, що, тому що ви виглядати певним чином, хлопці роблять припущення про вас. Б’юся об заклад, більшість хлопців ніколи не поспішайте, щоб дійсно знаю тебе, і зрозуміти, що ви збираєтеся. Я отримую почуття, що ви ‘ повторно насправді набагато глибше і більш чутливі, ніж люди розуміють … ”

Таким чином, він платить їй цю маленьку комплімент, що також робить його схожим вдумливий, проникливий хлопець. Заяви, як це буде змусити її почати ділитися особистими даними про себе, які потім можна використовувати, щоб “побудувати зв’язці” з нею.

Вони б просто стояти там, намагаючись не дивитися на неї ідеальний стійки, намагаються зробити “світську бесіду” …

Але коли ви використовуєте тактику, щоб отримати азіатські дівчини, вона стає дивно легким, щоб вони відчували притягання і забрати їх.