як підійти до жінки і зробити її Want You – 3 порад, ви повинні знати,

Сама важка частина знайомства та залучення жінкою для більшості хлопців, здається, в зустрічі жінок. І по-справжньому познайомитися з новими жінками, ви повинні бути в змозі підійти до жінки. Звучить досить просто, і все ж це дуже простий акт є джерелом великого розчарування для більшості чоловіків. І заковика в тому, якщо ви не можете підійти до жінки і зробити її хочу тебе, Ваші шанси на отримання її в курсі ви або що-небудь ще значною мірою не існує.

Ви повинні бути в змозі пройти будь-які страхи, які можуть виникнути будь-які застереження, які тримають вас від зустрічі жінок. Якщо цього не зробити, то не важливо, скільки “методи”, що ви дізнаєтеся, вони не матимуть жодного ефекту на поліпшенні вашої соціального життя і знайомства.

Тут знаходяться 3 поради про те, як підійти до жінки і зробити її хочу, щоб ви, які повинні підвезти вас:

1. Жінки не проти того, підійшов, коли вона не здається, що всі ви там за це “забрати”.

Коли в клубі або барі, більшість хлопців в кінцевому підсумку отримати збитий більшість або всі жінки, що вони наближаються. І так, вони будуть виду прийти до припущення, що жінки не хочуть підходити або що це занадто важко. Ну, по правді кажучи, більшість жінок виходять на клуби і бари з надіями на зустріч хлопців. Вони просто не вийти з надіями на отримання підібрав хлопець. Так, якщо при наближенні до жінки це очевидний спроба забрати, вона, ймовірно, знайде спосіб знімати тебе. Коли ви наближаєтеся до неї з більш природним способом, то вона, швидше за все, буде відкритим, принаймні поговорити з вами, а звідти ви можете працювати в напрямку створення деяких реальна привабливість з нею.

2. Якщо ви нервуєте про наближення жінок, швидше за все, ви будете робити її занадто нервувати.

Жінки, безумовно, більш співзвучні піднімаючи на емоції людини, тим більше, ніж чоловіки, і вони почасти підживлюють, що «енергія». Коли жінка виходить звернувся чоловік, який, очевидно, дійсно стурбований підійшовши до неї, він змушує її почувати себе нервовим, а також. Ви повинні бути в змозі контролювати ці емоції і зробити собі виділяти зручною атмосферою, і результати, які ви в кінцевому підсумку отримати буде набагато краще. Ваша мета повинна будувати відносини і почуття комфортності з жінкою, і виділяючи неправильний атмосферу буде в кінцевому підсумку робить протилежне.

3. Вам не потрібно мати розумну лінію, коли ви наближаєтеся до неї.

Це завжди допомагає вже є щось в голові, що може почати взаємодію з цікавою жінкою, але вона не повинна бути деякі розумні лінії, які будуть стукати своїх шкарпеток. Я бачу, що багато хлопці покласти занадто багато тиску на себе, думаючи, що якщо вони не мають деяких ідеальну лінію, вони не збираються, щоб зробити гарне враження. Забери цю тиску і розумію, що лінії, складає всього ніж, спосіб отримати почалася розмова і нічого більше.