Десять ознак він може бути г-н. право

Я щиро вірю, що “один” в значній мірі визначається хімії, деяких невизначених якості, які ви не можете ігнорувати. Як Ейнштейн висловився, “Гравітація не несе відповідальність за людей, що входять в коханні». Я впевнений, що він мав на увазі, було ви просто не можете зрозуміти це.

В останній тиждень я, ймовірно, було запропоновано в 20 разів, “Як я можу знати, якщо він один?” Я не можу відповідати за це таємниця Божественного втручання або фактора X хімії. Тим не менш, нижче наведено десять речей, він повинен бути, щоб бути “один”.

1. Вам ніколи не доведеться виправдовуватися за нього. Ця людина з’являється пан Чудово весь час. Ви ніколи не опинитеся кажучи: «Він дійсно підкреслив, прямо зараз”, або “Ви просто не знаєте його так, як я. Він дійсно відмінний хлопець.” Він веде себе як цивілізований джентльмен і всі інші бачать в ньому так само, як чудовий, як ви робите. Г-н Право має одну особистість – той, що ви бачите і одного всі бачать теж.

2. Г-н Право надихає вас не просто бути на всі сто, але насправді краще, ніж ви думали, ви могли б бути. Цей хлопець простягає вам дізнатися більше, думаю, більше, більше любити, і рости більше. Ви ніколи не опинитеся в себе способи вам не подобається або знайти собі бентежить ваше власну поведінку в результаті ваші відносини.

3. Ви знайдете собі робити речі для цієї людини, тому що ви дійсно любите робити речі для нього. Все, що ви робите натхненний бажанням бачити його здивувало, або щасливими, або зробити свій день краще. Це ніколи не з почуття обов’язку або боргу, або ногу.

4. Г-н Право цінує важливих людей у ​​вашому житті, як ви робите. Він бачить їх як доповнення до свого життя. Вони ніколи не турбувати, або турбувати, або під ним. Він відноситься до своїх близьких турботу і повагу.

5. Ти йому довіряєш. Він, де він говорить, що він робить те, що він говорить, що він збирається робити. Пан право не зберігати секрети. Ви ніколи не відчуваєте, що вам може знадобитися, щоб перевірити свій стільниковий телефон або електронну пошту. У вашому кишечнику у вас є дуже мирні сенсі, що цей хлопець чесно, весь час, навіть коли це незручно.

6. Він володіє до ваших відносин. Він стверджує, що в громадських місцях, він кричить з вершини гори, і був схвильований, щоб змінити свій статус Facebook. Г-н Право є як емоційно, так і фізично доступні у ваших стосунках.

7. Він взяв його велика таблетка хлопчика. Пан право може бути грайливим, коли він хоче бути, але він виріс наскрізь.

8. Ваші матері або еквівалентної буде інстинктивно хотів пан Прав. Вона не просто кажу, що вона любить його, або кусатися або мову, щоб не сказати щось ще. Вона щиро схвалює і вона відчуває себе добре для Вас.

9. Вам подобається, як він думає. Г-н Право цікаво. Ви зацікавлені у своїх судженнях. Ви могли б навіть таємно цікаво, якщо він розумніший, то ви, принаймні, про деякі речі. Г-н Право знає, хто він є і спокійно і впевнено.

10. Ти справді любиш його. Не можна сказати, що ви думаєте, ви могли б любити його або думаєте, що ви повинні любити його. Ви дійсно чесно знаю, що ви робите, тому що він пан Прав.