використанням Вашого знака в якості керівництва знайомства в гороскопі

Довгий час я думав, астрологія була досить марним, коли справа дійшла до її вплив на знайомства. Я знаю, багато людей люблять його, а деякі навіть засновують свої знайомства рішень по ньому.

Мені не подобається обмежуючи себе, особливо заснованих на щось настільки архаїчні і неоднозначні. Я хотів би довіряти своєму власному судженню в цих питаннях.

Однак це не означає, що гороскопи абсолютно марно. Є кілька пільг, то, щоб це придумати в розмові. Так що навіть якщо ви не вірує в такого роду речі, це відмінна ідея, щоб знати і розуміти деякі основи в цій галузі.

Як це працює? Скажімо, ви в чаті до красивою молодою жінкою, ви зустріли деякі ночі. Справи йдуть великі, а потім вона питає: “Який знак ти?” Як правило, це передує або після її знак.

Тепер, ви можете відповісти і просто рухатися далі. Якщо ви нічого не знаєте про ознаки, ви, можливо, отримали її звільнити ідея побачення з тобою. Немає міркувань або, крім гороскопу не сказав їй не робити цього.

Чи можете ви зрозуміти, чому мені все одно, для цієї системи? Але, незважаючи на це обмеження, вона дозволяє більшу можливість час знайомства, навіть якщо сумісність негативний!

Щоб зробити цю роботу, ви повинні спочатку має уявлення про вашому знаку і його сумісність. Наприклад, я Діва. Зараз на шлюб по любові Діви? Простий пошук надав мені: Телець, Рак, Скорпіон і Козеріг. Я несумісні з Близнюками і Стрільця, і моє зворотне Риб.

Тепер, це дуже мало значить для мене, але до жінки, яка принесла його, це може означати багато. Отже, мають деякі знання про даної системи дозволяє використовувати його в своїх інтересах.

Якщо знак сумісні, і ви знаєте, це … Ви можете посміхнутися і продовжувати йти. Ви також можете заглибитися, питаючи про її Місячний знак і висхідного знака. Зробіть пошук на тих, для отримання додаткової інформації. Будьте впевнені, у вас є велика тема, в яких копатися далі в, і ви знаєте, що вона зацікавлена ​​в цьому.

Якщо ви не сумісні, чи не зневажливо! Замість цього, поговоріть з нею про те, що завдання це, щоб побачити, якщо ви можете зробити щось, що, незважаючи на роботу гороскоп говорить. Ви хочете, щоб кинути їй виклик обмеженню кадрі, граючи себе за щось безпечного експерименту. Якщо ви веселилися досі, що це хороший шанс, що вона буде готова йти в цьому напрямку з Вами.

Якщо ви не є ні несумісні, навпаки, або сумісний, ви можете продовжити розмову, запитуючи її про неї знаком. Більше часу на розмови дає вам можливість встановлення більш міцного зв’язку, особливо якщо розмова привабливим для вас обох.

Щоб зробити цю роботу добре для вас, йти вперед і почати вивчення знаків зодіаку. Отримати загальне уявлення про кожного з них. Це проста, заснована на велику кількість інформації там. Навіть якщо це дуже мало інформації, вона буде окупатися.

Кліше у бік, витратити якийсь час на це. Воно того варто.