спосіб говорити з жінками – як діяти в іншого соціального середовища,

На питання “Як хлопці говорять з жінками” часто задають хлопці, які не знають багато про взаємодію з жінками. У бесіді з посередньою жінкою легко, як ви насправді не важливо, як вона дивитиметься на вас. Тим не менше, коли ви говорите з прекрасною жінкою, Вам так хочеться, щоб її визнання того, що ви втратите ваш звичайний контроль над собою.

Але це через постійну практику, що можна буде обійти це типу на схвильованість з жінками. Звук страшно? Або ти боїшся бути приниженим? Ви боїтеся бути помічені як сталкер? Ну, знаючи, що вибрати кращі відносини для даного типу середовища буде гарантувати, що ці інциденти не трапиться. Знаючи, як розмовляти з жінками також означає, що ви знаєте, як діяти в різних ситуаціях.

У соціальному середовищі, такий як клуб або бар

Це місця, де більшість людей думають, що вони знайдуть найсимпатичніших жінок і таким чином, думаю, що це найкраще місце, щоб забити. Але правді кажучи, це одна з найважчих місце для цього, тому що зазвичай вони вже знають, що ви намагаєтеся зробити, і мають свої насторожі.

Використання як відкриття лінії, що ці дівчатка часто є хлопці, які намагаються забрати їх. Зробити це виглядає, що ви починаєте розмову з одним, а потім запитати її, що було самої дурної лінії вона коли-небудь мала. З цим, як стартер, Ви автоматично почати розмову, де ця тема про неї, і ви можете перерости його багато різних речей.

У більш дружній соціального середовища, таких як весілля спільного друга чи партії

Це середовище набагато простіше, ніж перше. Часто вам буде наданий теплий відповідь, коли ви намагаєтеся говорити тут з жінками. Само собою зрозуміло, ваша розмова стартер, як вона пов’язана з господарем. Додати на деякі жарти про господаря партії, а потім продовжити тему про неї.

ніколи не робити розмова звучить як інтерв’ю, так що вона не дасть вам короткі відповіді. Зосередьтеся на питання про концепцію, емоцій, думок та ідей. Який найбільший сміх у неї був, коли вона була з господарем? Якщо вона мігрує в іншій частині земної кулі, де це буде? Не забувайте, щоб дражнити її, коли вона дає свою відповідь так як це спосіб фліртувати з жінкою.

Коли в продуктовому або книжковому магазині

Це залежатиме від настрою жінки. Краща річ про це є те, що вона не буде чекати, щоб бути прийнятим в таких місцях, так що можна використовувати з пікап лінії, яка не працює на барах. Однак, є можливість, що вона може не в настрої для зустрічі людей. Можна помітити, це від неї відповідей. У цьому випадку знову впаде і не штовхати її далі.

Одним з ефективних способів почати розмову, щоб стояти поруч з дівчиною і благати її, щоб отримати елемент, який знайшов на полиці вона дивиться на. Це повинно бути пов’язано з тим, який вона тримає на, таким чином, ви можете задати їй щось про предмет. Простий стартер просить дівчат для рекомендовані предмети. Комплімент її на її знань з даної теми, а потім продовжити з двома іншими деталі і попросіть її думки на них.

З наведених вище прикладів, я впевнений, що ви вже знаєте, як розмовляти з жінками. Просто почніть з дружнім теми, які їм цікаві, негайно перейти на іншу тему, щоб налагодити контакт і привабливість.