те, що ви не повинні робити на першому побаченні

Першому побаченні все про те, враження – бажано хороший! Тим не менш, стільки, скільки ви хочете зробити це іншій людині, як ви, ви повинні бути обережні, щоб позитивне враження ви робите реальний ви, а не вигадана частина, яку ви дієте з того, щоб бути, що ви думаєте ваша дата хоче, щоб ви!

Перші дати часто незручно, і так, що ви повинні зробити, це зробити ваш день відчувати себе невимушено. Не допускайте попадання мовчання рости між вами. Там дуже тонка грань між дружньої перерву в розмові, і незручна пауза тому переконайтеся, що якщо ви відчуваєте, як ніби ви шукаєте, що сказати, у вас є швидкий список скрутне становище розмова стартерів, які можна спробувати на побаченні . Вони не повинні бути на теми, по яких у вас сильні почуття, перше побачення є не показати себе як борця, особливо якщо ви поняття не маєте, якщо ваш партнер акції вашу думку! Однак ви можете запитати, якщо вони подобаються фільми, які фільми, ТБ-шоу, що їм подобається, якщо вони люблять подорожувати, де б вони хотіли одноденного візиту – безпечні теми! Ви не повинні монополізувати розмову. Дізнайтеся про них. Розкажіть їм про вас, коли вони просять, але не провести всю ніч, говорячи їм про всій вашій родині та професійних амбіцій!

Не надягайте нічого поверх на першому побаченні. Навіть якщо ви за вдачею яскравий індивідуальний комод, або ж строго професійно відмиваються чоловічий костюм, переконайтеся, що ви одягаєтеся в залежності від місця ви приймаєте вашу дату. Над або під одягнений і ви могли зробити свій дата відчуваю, що люди дивляться на тебе по неправильним причин і зробити їх незручними. Ви також повинні відчувати себе спокійно в одяг, який ви носите – наприклад, якщо ви зазвичай носите костюм, ви не були б зручні в мішкуватих джинсах і светрі, так що вибирайте те, що як і раніше стильний і розумний, як ваш костюм, але трохи менше по-діловому, ніж ви зазвичай носите.

Не взяти під контроль весь вечір! Нехай ваші дати є частина процесу прийняття рішень. Переконайтеся, що місце ви вибрали для дати за своїм смаком – вони, ймовірно, погодиться, тому що вони також хочуть, щоб справити хороше враження, але принаймні ви питаєте. Дозвольте вашої дати вибирати свою їжу, а не замовлення для них. Якщо ваша дата каже ні алкоголю – або що-небудь ще в цьому відношенні – не несемо ніякої немає і не може бути! Не намагайтеся змінити свою думку, повагу, що вони не мають право сказати ні.

Перші дати хитрі. Необхідність справити хороше враження, а бути самим собою, і в той же час, здається, не надто турбуватися або гостре, або нужденним, не так просто. Правильно вибрати партнера, і взяти їх в місце, де ви обидва відчуваєте себе комфортно, тримайте взаємного розмови (НЕ монологу) йде, і нічого не роблять, щоб «виділитися» від решти натовпу в негативному ключі, і ви будете є хороші шанси пробитися в другому побаченні!