як ви можете зробити відносини краще

З часом, дві людини у відносинах протягом тривалого часу, почати приймати один одного як належне. Регулярні або щотижневі зустрічі, екскурсії та тривалих телефонних дзвінків починає ставати нудним і відносини починають страждати. Обидва вони хочуть деяку різноманітність в їх життя, і вона в цей час, що вони намагаються знайти різні триматися подалі один від одного. Відстань часто вітається, але в тих випадках, це може виявитися тільки початок того кінця, що було ідеальним відносинам. Таким чином, ігноруючи один одного не вирішення цієї проблеми. Швидше обидва партнери повинні докласти зусиль, щоб відновити свої стосунки. Краще сидіти склавши руки і думати, як зробити відносини краще, ніж просто відмова від нього. Це займе зовсім небагато від них обох, щоб зробити відносини так сильні, як раніше.

Для цього необхідно в першу чергу думаємо і знести причин, по якій відстань спливло. Трохи терпіння, різноманітність і гумор і багато любові може заново відбудовувати відносини страждають. Замість того, щоб знайти недоліки один з одним, постарайтеся запам’ятати те, що змусило вас підійти ближче. Одна з причин проблеми може бути ваша нездатність зрозуміти один одного. Щоб вирішити цю проблему, почати проводити більше часу один з одним і спробувати знайти свого партнера в новому світлі. Там можуть бути різні сторони вашого партнера, що ви перебуваєте в повному невіданні. Принесіть його, а також дати йому / їй можливість дізнатися вас також. Надіслати більше і менше скаржаться, щоб зробити роботу відносин у тонкої настройки.

Ось кілька порад, які допоможуть вам зробити ваші відносини краще працювати:

• Перший припинити приймати один одного як належне. Зобов’язання не обов’язково означає, що ви будете там у відносинах назавжди без любові вашого партнера. Любов рівного розподілу і не може виживати тільки з одним робить все компроміс.
• поважати незалежність один одного і особистого простору.
• Не намагатися нав’язати один одному симпатії і антипатії один на одного. Швидше спробувати налаштувати.
• Ніколи не змінити себе один одного заради. Приймати один одного, як ви. У цьому і полягає істинна сутність любові.
• виявляти цікавість один одного захоплень і діяльності. Підтримувати один одного на проведення нового підприємства, щоб забезпечити Вам підтримку в те, що робиш.
• Переконайтеся, плани на майбутнє разом. Це дасть вам владу над собою.
• Запит про проблеми один одного і спробувати знайти рішення разом. Не починайте розмову на негативній ноті. Швидше б достатньо терплячий, щоб почути те, що ваш партнер повинен сказати.
• Якщо необхідно, внести корективи трохи і не прилипають до точки. Мало розуміння не чинить ніякої шкоди, але може легко вирішити безліч проблем.
• Постарайтеся зрозуміти один одного на емоційному рівні. Як люди ваші вимоги і вимоги можуть бути різними. Тому постарайтеся, щоб бути сумісними і підтримувати один одного в разі потреби.

Відмова від ставлення хвороблива річ так що ви повинні боротися за неї. Трохи єднання зміцнить відносини за межами уяви.