велике відкриття

Що письменники і художники пікап мають у загальному? Відкриття, яке не соромтеся залишити враження. Різниця між відкриттям і пікап лінії зовсім не тонкі. Пікап лінії, повинен бути виставлений милю як погана стрижка, відкриття приймає форму розумний криголама. Багато людей мають проблеми розтопити лід або почати розмову. Велике відкриття готових почати бесіду. Це просто і не загрожує – нічого, крім лінії. Успішне отвори ніколи не буде здаватися чимось більшим, ніж прохання про допомогу або ради.

Основний формат для великого відкриття полягає в наступному: ви бачити предмет (и) і підхід. Поставити просте відкрите питання, наприклад: «Чи можете ви сказати мені, де найближчий зоомагазин є?” Майже кожна людина любить тварин. Це питання відкриває розмова, яка може привести вас до поговоримо про ваш новий щеня (реальної чи уявної). Це також дає Вам можливість задати іншій людині, якщо вони є домашня тварина, то, що вони, безсумнівно, сподобається кажу. Ключовим моментом тут є, щоб отримати інші особи (осіб) говорив, так що ви також можете розглянути думати про кілька питань заздалегідь, щось тонке.

відкриття бару

Багато людей йдуть у бари та нічні клуби в пікап інші. Слабо відкриття буде мати як позитивну реакцію, як пікап лінії. Будьте обережні. Багато жінок очікують чоловіки, щоб спробувати забрати їх у барі, їх охорона буде вгору. Деякі чоловіки роблять помилку, що включає напій в їх житті. Не питайте, що вона п’є, або якщо вона хоче випити протягом перших 15 хвилин після первісного введення. Навіть якщо вона запитує, особливо якщо вона запитає, не робіть цього. Швидше за все, вона тролінг для безкоштовних напоїв, так що ви нічого не отримаєте в будь-якому випадку. Жорсткої гри. Якщо вона запитає вас, щоб купити їй випити, скажіть їй, що ви будете з задоволенням купують другу, якщо вона купує перший. Таким чином, ви можете оцінити, як зацікавлені вона.

Почніть з цього: Чи можу я поставити вам питання?

Майже кожного разу, коли вона відповість так. Є кілька різних способів йти про з’ясування. Перший сценарій виглядає наступним чином: “Я тільки що говорив з моїм приятелем, і нам потрібно думка дівчата про щось, ти не проти? Вона, ймовірно, відповісти цікавим так”. Ну, мій друг сходить з розуму по цій дівчині він працює з . Він був без розуму від неї назавжди, а також не наближатися до неї, тому що вони працюють разом. З точки зору жінки зору, що ви думаєте про знайомства когось, що ви працюєте? “Якщо вона зацікавлена, у вас є її, бо це залишає двері відкритими для реального обговорення.

Інший підхід полягає, щоб з’єднатися з її серцем. Це часто працює краще, коли ви не в нічному клубі, однак, я був свідком друзі використовують цей підхід з майстерністю. Ідея полягає в тому, щоб знайти точки дотику. Іншими словами, якщо ви переслідуєте жінка, розширення можливостей її з питанням тільки вона може відповісти. Кращим прикладом цього є, щоб запитати дівчину за порадою про сердечних справах. Ви можете сказати щось на зразок цього: “У мене є друг, який тільки що познайомився з дівчиною, у якої старі фотографії її колишнього бойфренда на її дзеркало і комод. Чи повинен він бути Зацікавлений? Що ви думаєте це означає?” Це буде мати право її в якості експерта, дозволяючи їй Коментар від точки зору жінок. Це спосіб розширення можливостей її в той час як у свою чергу відкриває розмова.

Незалежно від того, де ви знаходитесь, якщо ви запитаєте просто так чи ні питання, вам буде забутий швидше, ніж відповідей. Пам’ятайте, що ви садите насіння, яке, ми сподіваємося, квітка в з’єднанні. Будь то квіти в багатообіцяючий роман чи це короткий роман – успіх залежить від буття гладкою. Так як всі ми використовуємо відкривачки в різних точках протягом нашого життя, зробити ваші унікальні і побудована на основних обговорюваних вище. Ваше відкриття лінії не повинні бігти і вибалтиванія питання. Тримайте відкриття природних і відповідну для предмета (ів). Запам’ятати довіра буде пройти довгий шлях, тому діяти прохолодно і випадкові, навіть якщо ви потієте куль.

Чи не Відкривши двері до щастя, поки в наступний раз …