емоцій, любові і взаємозалежності

Як виходить, що так багато людей буде робити все що завгодно залежно від їх емоцій?

Як виходить, що люди будуть робити дурні, нелогічні, або чудесні речі? Через емоцій.

Емоція впливає на поведінку більше, ніж що-небудь ще. Як і в “таємно”, ви можете мати логіку, але це часто не вистачає для стимулювання речі.

“Ви повинні відчувати це.” Емоції дійсно є благом і так багато дорослих, включаючи сам забув дивовижну силу його.

Якби ми могли приборкати емоції і використовувати його в наших інтересах тій чи іншій формі контроль це контекстуальні використання, ми можемо зробити
набагато більше.

Емоції в його найчистішої формі є переважною і надихаючі.

Існують різні форми емоцій. Ревнощі, пристрасть, любов, романтика, заздрість, ненависть, лють, радість, щастя, гордість, сум, біль, гіркої втрати і т.д.

те, що цікаво мені, що емоція знаходиться недалеко від природного характеру альфа. І найщасливіші емоції виявляються у жінок, які не настільки соціально обумовлені.

Подальше хтось “розвиває« логічно чи соціально, чим далі вони, як правило піти від їх природного характеру і здатність відчувати емоції.

Люди будуть говорити, що чоловіки не емоційні. Ні, ми насправді.

Але у нас показувати емоції по-різному, але інакше ми часто проходять через ті ж самі емоції, ніж жінки.

Так як ви створюєте більше емоцій або випробувати це? Я б сказав, не вплутуватися в спільному залежностей або відкрити себе до того, щоб “використовувати”, а скоріше увійти в контакт з вашим природним характером.

Досвід природного характеру протилежної статі.

Чи можете ви створити емоції? Так, або, вірніше, точніше, ви можете використовувати його. Виробник робити це весь час, зазвичай для додавання цінності. Маркетингу отримали дійсно хороший в цьому, як правило, впливають на поведінку рішення про покупку.

Чому б не взяти під контроль використання його і почати приносити істинність його назад у вашому житті? Це те, що я роблю зараз.

Я не відчував себе самотнім, ймовірно, в 15 років, тому що я створив стіни, щоб захистити себе від інших систем, і люди (особливо в армії, де я був).

Тепер, я, нарешті, відкриття знову відчути речей. Я дивувався, як будь-хто міг “бути щасливим”. Мислення позитивних просто не зробити це для мене. Я не міг зрозуміти, як люди можуть свистіти і співати, тому що було сонячно. Тепер я починаю розуміти, чому.

Це тому, що емоції. Це тому, що їх зв’язок з природою та їх природних (біологічних) характер.

Крім негативних емоцій і їх поведінкових побічних продуктів, є погані сторони емоцій. Коли емоції використовується або експлуатації в неправильних типів відносин.

Емоції також ближче корелює з співзалежності, ніж незалежність.

Ось чому мільйони чоловіків і жінок буде продовжувати залишатися у відносинах, які в іншому випадку абсолютно невигідно для них.

Один з моїх друзів застряг на X-подруги для емоційного ‘удар’ він отримує з нього, незважаючи на її дивну поведінку. Проте він як і раніше емоційної взаємозалежності всіх видів нездорової драми.

Тим не менш, є кілька людей, які можуть випробувати все це. Подумайте про Тоні Роббінс, і ви можете отримати уявлення про те. І не думаю, що потрібно бути мільйонером, щоб бути «щасливі».

Насправді, це часто найбідніших людей у ​​світі, які дійсно найщасливіший. Емоції значення. До селі в Південній Африці, і ви всю реальність може змінитися. У тебе
оцінки були неправильні речі все своє життя, коли, можливо, ви дивилися вниз на «бідних» людей.

Вони мають найбільш природний характер, а також найчистіші емоції.

Чоловіки, які мають незалежності і працювати тільки взаимозависимо з іншими людьми тепер можуть мати всі переваги, зберігаючи емоції реляційних владу і контроль без со-залежності.

Це величезна кількість енергії, але з контролю, а.

У нас достатньо логіки не робити дурниць ще можна погрітися на чистому природному потоці емоцій себе.