знайомства поради з безпеки

Зізнайтеся, у вас є думки про надання знайомства спробувати, чи не так? Там мали ті чи інші холодні, самотні вечори, що ви думали про реєстрацію на сайті знайомств і створення профілю, про всяк випадок …

Живемо в 21 столітті, сумний факт, що більшість з нас проводять більшу частину нашого старшого підліткового та раннього до середини двадцятих досягненні наших кар’єрах, в результаті чого наше особисте життя (і романтичні відносини в конкретних), як правило, покласти на другий план. І перш ніж ви це знаєте, ви прокидаєтеся вранці, і всі ваші друзі одружені, у вас не було дати в віків і всіх самотніх чоловіків ви знаєте, або моторошним або приходять з більше багажу, ніж Posh Spice.

Отже, що ж ви робите? Сидіти склавши руки і чекати твою сестру, щоб встановити вас з її бухгалтером? Реєстрація тренажерний зал і бочком до вашого інструктора? Як щодо варіант, який дозволяє для скринінгу потенційних партнерів ще до того, зустрітися з ними і отримати емоційно? Ласкаво просимо на сайт знайомств. Ми використовуємо інтернет взяти в оренду автомобілі, магазин для одягу, вивчати іноземні мови і залишатися на зв’язку з друзями в різних країнах, то чому б не для знайомства? Це має сенс тільки, щоб використовувати цю нескінченну глобальним ресурсом з цієї причини, а також.

У той час як сайти знайомств може бути відмінний спосіб познайомитися з однодумцями, факт залишається фактом, що середовище схильна зловживань з боку осіб з менш почесним намірів. Ось чому ви повинні дбати, щоб захистити себе, беручи участь в онлайн-знайомств. Ось кілька корисних порад:

1. Вірити тобі інстинкти. Як люди, ми всі були благословенні складний психологічний інструмент, який ми розмовно називають нашої “шосте відчуття”. Цей інструмент використовується поєднання свідомих і підсвідомих спостереженнях і підказки, дайте нам знати, коли вийти з даної ситуації. Ніколи не ігноруйте свої інстинкти. Зверніться до «маленьких внутрішнім голосом” кожен раз, коли ви читаєте профілю, відповідь на електронну пошту, телефонну розмову або зустрітися особисто.

2. Не поспішайте. У початкових стадіях знайомства, то краще, щоб зберегти вашу особисту інформацію в секреті. Це включає в себе ім’я, прізвище, домашню номер телефону та домашню адресу. Це може здатися манірних утримувати цю інформацію, але є деякі страшні речі, ви повинні бути в курсі, а саме:
• з вашим номером телефону вдома, будь-яка людина міг дізнатися, де ви живете, що ваш дохід, і навіть вартість вашого будинку.
• Ваше повне ім’я може дозволити людям “Google” ваше ім’я і виконати пошук в Інтернеті, що може привести до їх, знаючи, де ви працюєте, що ви робите і навіть те, що ваш телефонний номер.
• В обох Ваш номер будинку і своє повне ім’я вони можуть дізнатися в основному все.

3. Використання анонімних методів зв’язку. Створити безкоштовну обліковий запис електронної пошти з Yahoo, Gmail або Hotmail для полегшення вашої електронного зв’язку і використовувати передплаченого рахунку мобільного телефону або Skype на телефонні розмови. Це дозволить вам більше часу, щоб познайомитися з людиною в питанні краще, перш ніж розголошення особистих даних.

4. Використання авторитетних інтернет-служба знайомств. Існує приказка, яка говорить “Ви отримуєте те, що ви платите за ‘, і це вірно для онлайн знайомств, а також. Безкоштовні служби знайомств все добре, але враховувати, що «вільний» означає, що люди, які використовують сайт повністю невідомими, оскільки вони не повинні надавати будь-яку інформацію про кредитну картку. Це дає великі можливості для потенційно небезпечних осіб зловживати платформи.

5. Будьте напоготові для непарних характеристик. Як тільки ви починаєте спілкування з потенційного партнера по електронній пошті або по телефону, ви повинні бути обережні з будь-яким непарних характеристики ви можете помітити. Вони легко ображений, вони, здається контрольний і т.д.? Якщо ви помітили, все, що не над дошкою, яка повинна бути ваша репліка, щоб підвернути хвіст і запустити.

Інтернет знайомства може бути весело, корисний досвід. Просто переконайтеся, що тримати себе в безпеці і привести себе з авторитетного сайту знайомств.