перетворити подругу в вашу подругу в 9 простих кроків

Ти закохався, і ви впали важко. Вона є першим, що ви думаєте вранці і ваша остання думка в нічний час. Просто звук її імені достатньо, щоб змусити вас посміхнутися, і її голос як музика.

Гаразд, може, я отримую трохи захопився. Досить сказати, що у вас є великою річчю для неї, і ви двоє було б чудово разом. Там тільки одна річ заважає вам …

Вона просто хоче бути друзями.

Ви пройшли те, що деякі називають “точкою неповернення”. Ви хочете бути більше, ніж друзі, але вона бачить, що ви як більше, ніж брат коханця. Думка тільки боляче, але не впадайте у відчай, тому що ви не єдиний хлопець, можна знайти в цій ситуації.

Не буду брехати: Поворот одного в подруги чимось проблеми. Вона впізнала вас, і види, які ви в певному світлі. Для того щоб стати романтичним, ви повинні змінити те, як вона бачить вас. Іншими словами, ви повинні підключитися до емоційної стороні її мозку, яка кричить: “Я хочу його!”

Наступні речі, які ви можете зробити, щоб це відбулося. Ці методи не дурень доказ, але якщо ви хочете взяти вашу дружбу на новий рівень, вони ваш єдиний постріл.

Ось те, що ви повинні зробити, від початку до кінця:

1. Не виливати своє серце їй.

Більшість хлопців, які є почуття до одного занадто вагається, щоб висловити свої почуття, так що напевно ви ще не зробили цього досі. Якщо ви робите вилити своє серце до неї, ви відразу ж зробити динаміку ваших відносин ніяково. Вона почне поводитися дивно, не буду називати тебе так, і створити на відстані. Коротше кажучи, просто не піти туди.

Отже, що ж робити, якщо ви вже носили ваше серце на рукаві? Робота ваш найсильніше діють випадково, як ніби ви дійсно тільки живлять дружні почуття до неї. Не називайте як багато, не дати їй тугою дивиться, і залишитися спокійним. Ви повинні також зосередити увагу на наступні дві підказки.

2. Зупинити дозволяючи їй йти на всьому протязі Вас.

Коли хлопець закоханий у свого друга, він зробить все, щоб догодити їй. Як правило, він розігрує роль друга, приймаючи її, платить їй шлях, і слухати її на телефоні, з одним основною відмінністю … він нічого не отримує з нього. Справи підуть зовсім погано, коли вона використовує вас, щоб обговорити її “проблемами хлопчика.” Він не відчуває, справедливо, тому що це не так.

Настав час для вас, щоб намалювати лінію, але роблять це по-доброму. Коли вона телефонує, чи не забрати, і передзвонити їй через кілька годин. Якщо вона хоче вийти на вулицю, скажіть їй, що в мене інші плани. Насправді, це не погана ідея, щоб дати їй знати заздалегідь, що ви будете зайняті протягом наступних кількох місяців. Раптом, ви пройшли шлях від само собою зрозумілим, щоб бути в новинку.

Багато хлопців мають проблеми ініціювання цей крок. Вони відчувають, що поводишся егоїстично або жорстоким, але я дозволю собі не погодитися. По-перше, жінки не так сліпа. Вона, напевно, знає, у вас є певні прихильності до неї, але вона продовжує використовувати вас за особисті кошти. Для мене це звучить жорстоко. По-друге, ви повинні розуміти, що жінки тягнуться до чоловіків, які мають активний спосіб життя. Якщо вона повинна працювати для вашої уваги, вона буде цінувати все більше, як тільки вона його.

3. сьогоднішній день близько.

Серце завжди хоче те, що вона не може мати, і це, безумовно, вірно для жінок. З цим, як говориться, вийти туди і фліртувати! Дозвольте їй бачити вас в чаті з іншими жінками, і якщо дівчина привабливим для вас, запитайте її. Просто тому, що ваш друг все, що ви коли-небудь думали про те, чи не означає, що ви не повинні відчувати інші жінки.

Як тільки вона бачить, що ви даєте любов до дівчат, крім неї, вона помітить. Нехай вона свідком вашої сексуальної привабливості для протилежної статі, і знаю, що це запуск її розум бачити вас в новому світлі. Вона може або не може прийти і діяти ревнива, але, повірте мені … вона.

4. доторкнутися до неї.

Як тільки ви отримали життя і показав їй свою доцільність на інших жінок, прийшов час, щоб почати ін’єкцій деякі фізичні контакти у ваші стосунки.

Я знаю, що ти помираєш, щоб поцілувати її, але утриматися від важких речей на даний момент. Пам’ятайте, що ви все ще тільки один її, і доторкнутися до неї відповідним чином. Обняла її, плей-вдарити її або покладіть руку на її попереку, йдучи через натовп. Зробити кожен хід з’являються, як ніби ви тільки думати про це.

Важливо, щоб доторкнутися до неї, якщо ви хочете з нею роман. Вважайте, що це крок на шляху до дитини близькість. Вона повинна звикнути до ідеї на неї руки.

5. Зробити її задоволення ваших стандартів.

Протягом багатьох років, ви погодилися з усім, що вона сказала. Ти сміявся над її жартами, і пішов разом з нею думки задля її вражаючою. Візьміть цю ідею, і включіть його навколо тепер.

Жінки, природно, звертається до чоловіків, які впевнені в собі і в заряду. Знайте свої власні думки і цінності, і не відступати від них. Коли ви стоїте на своєму на будь-яку тему, ви показуєте все навколо вас, що ви в безпеці у своїй власній шкірі. Чи не відступити, навіть якщо це означає приємні іншої людини.

Коли справа доходить до вашого друга, дати їй зрозуміти, що ви шукаєте в потенційного партнера. Розробити, коментуючи, як важко знайти ті якості, які ви шукаєте. Вона, безсумнівно, кинути в неї два центи, показуючи, що їй подобається в хлопцях, і розмова буде розгортатися звідти.

Як ви слухаєте, ви, ймовірно, почути її несвідомо кваліфікувати себе для вас. Всі перераховані риси ви раптом бути те, що вона може запропонувати. Поки вона не можуть зрозуміти, що в той час, насіння було посаджено в її голові, і вона, швидше за все, думають про те, як добре ви двоє один для одного.

6. Давайте поговоримо про секс.

Основна причина, чому вона просто хоче бути друзями, що вона не бачить Вас у сексуальному плані. Ви повинні змінити це, і вірний спосіб зробити так, щоб мати обговорення про секс.

Не будь свинею про це, але вписати його в тому, де ви можете. Сексуальні жарти або невинного флірту зазвичай переходить добре. Ви також можете взяти речі на наступний рівень, розповідаючи їй про поганий сексуальний досвід ви недавно були. Це не тільки зробить вас потенційним коханцем в її очах, але вона також ключі її в тому, що інші жінки приваблюють до вас.

Вона мала звичай думати про вас як брата, але вона не буде говорити про секс зі своїм братом, чи не так? Ось і вся ідея.

7. більше про секс.

Я хочу докладніше розповісти про розмову з своїм друзям про сексуальний досвід.

Так як ви і ця дівчина “просто друзі”, ви повинні відчувати себе вільними сказати їй про свої сексуальні пригоди. Виберіть одну дівчину зокрема, і скажіть вашого друга, як дивно було сексу. Продовжити сказати, що ви і ця дівчина були друзями перед вирощуванням інтимний, і ось чому ви думаєте, що секс був вищою якістю.

Ваш друг може кивати головою, або з’являються не відразу заінтригувала, але вона є. Вона зустрічі з вами в абсолютно новому світлі. Ви можете не тільки бути другом, але ви також можете бути коханцем … і великий у цьому!

8. Створення сексуальну напругу.

Проблема у вас зараз з вашим другом в тому, що немає ніякої таємниці. Вона знає, що вона може мати вас, якщо вона хоче, щоб ви. Там не питання у неї в голові про це.

Після того як ви зробили її бачити вас в сексуальному світлі, ви повинні відступити. Це все про дають і беруть. Подзвонити і попросити її вийти одну ніч, а потім зникають протягом декількох днів. Душ її увагою, а потім віддати його іншим жінкам.

Дайте їй відчути, що це походить, щоб бути близьким з вами, і зробити її хочуть більшого.

Так як ви зробили це настільки далеко в ваш план, тепер ви можете стати більш інтенсивними з флірту. Не перестарайтеся, хоча, просто лестити їй. Ви можете змішати сексуальний підтекст з жартом. Наприклад, комплімент їй на її зовнішній вигляд, і сказати їй, що вона “збирається в біді, якщо ви дивитеся на неї занадто довго.”

Це безневинний спосіб вказівки вашого потягу до неї, але в той же час, ви не тужить за її або.

9. Піти на це.

До цього моменту, ви зробили все, що ви можете зробити, щоб змінити те, як вона розглядає вас. Ви зробили собі новизну, торкнувся її, фліртували з іншими жінками, і багато іншого. Так що ж далі?

Прийшов час піти на це.

Спробуйте обіймав її, але зупинитися і дивитися їй в очі. Якщо вона тримає ваш погляд, поцілувати її. Якщо вона не тримає ваш погляд, ви можете утримати трохи довше, або дайте у всіх разом.

Не думайте про поцілунок … просто зроби це. Якщо ви думаєте про це занадто довго, ви будете чи курка наших, або діяти занадто нервував в цьому процесі. Що б не сталося потім розгорнеться природно. У якийсь момент, однак, ви повинні переконатися, що ваш важка праця того коштувало.