працюють над отриманням ваші колишні тому подруга

Ця стаття призначена, щоб бути рада стаття про те, як ви можете принаймні, поставити себе в хорошій позиції, щоб отримати ваші колишні подруги тому. Там немає ніяких гарантій, тому що всі люди різні. Перше, що ви повинні розуміти, перш ніж ця проста: чому ви хочете, щоб ваші колишні назад?

Відносини смішно, всі вони мають свої злети і падіння. В один прекрасний день ви щасливі у ваших стосунках, і на наступний день ви починаєте питати його. Якщо ви в даний час з відносин, незалежно від того, хто закінчив його, ви повинні бути впевнені, що отримати назад ці відносини те, що ви хочете. Тепер ваш колишній вже ступив далі, або, можливо, вона стверджує, що ненавиджу тебе і не хоче мати нічого спільного з вами. У цій ситуації було б дуже важко відродити відносини, але це не означає, що потрібно відмовитися від спроб.

Я завжди відчуваю, що всі відносини проходять через три етапи:

На початковому етапі
Хлопчик не це найбільше відчуття. Ви знайшли когось, що ви зацікавлені в тому, і є всі види хвилювання в повітрі. Ви задавалися питанням, що ви робили без цієї людини все життя. Ця людина тепер ваш великий переслідування. Ви хочете справити враження і показати людині все, що можна, щоб переконатися, що вона продовжує бути зацікавлені в вас в надії, що це може бути однією!

Середня фаза
Це етап, де комфортом бути з цією людиною оселився в, і ви тепер повз “вона досконалим у всіх відносинах”, думаючи, що отримали ви пройшли фазу початкової. Вона як і раніше велика, але тепер ви починають визнавати речі, які не так хочеться. Тепер ніхто не досконалий, і ми всі знаємо, що і там будуть якісь недоліки, але це частина відносин, де, якщо ви дійсно любите і дбаєте про цю людину, ті недосконалості терпимим і може бути навіть деякі відмінності, які ви навіть навчатимуться, цінувати, і, можливо, навіть почати зміну власних вірувань, заснованих на них.

Комфорт фазу
Ах, пройшло вже більше року або близько того, ця людина є частиною вашої звичайної життя. Ти любиш її, ви будете мати ваші відмінності, але якщо любов і з’єднання є сильним, ви навчитеся терпіти що завгодно. Ви обоє вже побудовано довіру один до одного. Це є найбільш важливим з фаз, тому що ви в даний час заблокований дюйма Вона твоя подруга, ти її бойфренд, і рівень очікувань один від одного значно підняли.

О.К. тому я хотів, щоб покрити перед картиною відносин. Це все не повинно бути знали нікому. Відносини починаються всі великі. Ніхто не досконалий, поки ви не закохатися. Ну тепер під час фази комфорт, щось пішло не так. Цільовим можливо, були втрачені десь. Іскор, можливо, пішли й пішли хімії. Щось викликало розпад і тепер ви хочете, що людину назад.

Я напишу більше статей про це, але перший рада я можу дати всім вам, будьте терплячі. Якщо ви не зробили щось так погано (і ви знаєте, якщо ви зробили), час може зцілити всі рани, і дасть вам цю можливість, щоб можливо відродити відносини.

Ось найскладніше: як ви дозволяєте іншій людині, ви зацікавлені в принаймні, говорити або отримати назад без зв’язку переслідуючи наших цькування людини? Це одна жорстка. Простий виклик, щоб сказати привіт, це хороший початок. Не потрібно дзвонити і починати говорити про вас двох і що сталося і все таке. Просто простий привіт, думав про тебе, і я зацікавлений в тому, як ви робите. Це може бути голосова пошта або вона може насправді забрати, але в будь-якому випадку зберегти його простим. Я не очікував би, щоб розмова тривати занадто довго, і ви не повинні або; тому тримаєте його просто! Це принаймні послати сигнал, що вона в тебе на думці, не маючи її почуття загрозою.

Те, що ви не хочете зробити, це почати затоплення її телефон із голосовою поштою і текстових сторінок. Це було б великим розчаруванням, і вона буде бачити ваше відчай і що, безумовно, повзають її. Тримайте початковій простий контакт, дати їй час, щоб все синхронізації дюйма Чи не б’ють її, або придумувати історії, щоб перевірити її, просто бути самим собою і чесним. Ви можете бути здивовані, що вона, можливо, думав про тебе теж. І якщо ви дійсно любите її, ви дасте їй час вона повинна прийняти рішення, чи хоче вона, щоб перезавантажити відносини з вами.