якщо ви все ще незаймана

Суспільство говорить вам, що чим раніше ви втратити цноту краще. Вона також сприяє концепція, що чим довше ви залишаєтеся незаймана більше більш вільною ви стаєте. Якщо ваші минулі 16 років і досі незаймана, ваших колег буде покласти багато тиску на вас, хоча 90% з них ніколи не було сексу себе.

Я знаю, за те, що невинність не має значні наслідки на ваших стосунках з жінками, якщо Ви не надає значення його. Я втратила цноту в 20, і єдине, що я добре пам’ятаю з досвіду це я кажу собі: “І я підкреслив з цього приводу?!” Але у віці від 16 до 19 років, я ходив навколо та пов’язані з жінками з глибоким почуттям сорому. Я відчував, як ніби я був менше людина, тому що я ніколи не був близький з жінкою, і я точно знаю, що багато чоловіків відчувають те ж саме, що зробив.

Найбільше прозріння у мене були в зв’язку з цим все питання невинності і секс, перш ніж я насправді був мій перший сексуальний досвід. Приблизно в 19 я зрозумів, що я робив собі відчувати себе погано і соромно на основі соціальних норм. Моя самооцінка був знятий, тому що суспільство сказали мені, що я ізгой, тому що я все ще незаймана.

Я провів деякий час мій пріоритет цінностей і переконань, розуміючи, що на глибинному рівні я не хвилює, якщо я залишалася незайманою чи ні. Більшість з вас, ймовірно, читання може ставитися до цього. Середня людина, як правило, під таким сильним соціальним тиском втратити свою цноту, що він втрачає місце його власних переконань і цінностей.

Коли справа доходить до жінок, ваші минулі сексуальні переживання є тільки один істотний підтекст. Кількість довіри ви розміщуєте на своєму минулому сексуальний досвід є прямою причиною для рівня довіри ви демонструєте при взаємодії з жінками. Це одна з причин, чому люди, які до цих пір отримують покладеного, тримати отримати заклали. У глибині душі вони знають, що це не велика справа, і просто весело, що потрібно зробити. Дивитися Вінсент Чейз в оточенні, і ви зрозумієте, що я маю на увазі.

Це призводить до їх взаємодії з жінками, як вони виконують на цьому впевнено і весело енергії до розмови. Але людина, яка має дуже мало сексуального досвіду буде дути секс з заохочення і роблять велику справу з нього. Це дозволить перевести на такі речі, як нужда, прихильність до результату, роздратування і багато інших непривабливих поведінки.

Ваше минуле сексуальний досвід не мають значення, невинність не має значення, друзів, які роблять величезний тиск на вас не мають значення, вся справа в тому, як ви себе підносите. Ваш успіх у жінок не буде утруднено у зв’язку з відсутністю сексуального досвіду, але за низькою впевненості в собі, що відбувається з ним.

Якщо ви не зрозуміли нічого з цієї статті до цих пір, все, що я хочу, щоб ви пам’ятали це – секс не така вже велика справа. Якщо ви гуляєте з цією вірою у вашій голові, коли взаємодія з жінками, я гарантую вам, результати будуть значно покращиться.

Моє послання до вас простий. Ебать соціальних норм, ебать ваших однолітків, які чинили тиск на вас, і ебать ваш внутрішній виправдань ще будучи дівою. Той матеріал не має значення, ви народилися, щоб відчувати себе добре про себе і отримати всі жінки, яких ви бажаєте. Вийдіть на вулицю і діяти, як ви отримуєте закладений кожен день!