Ваше підсвідомість це заважає вам одну

ваша підсвідомість: воно тримає вас одного?

Сила вашої підсвідомості величезна. Він ніколи не спить і ніколи не відпочиває – він контролював всі функції вашого організму від моменту, коли ви взяли перший вдих. Через процеси, що навіть вчені не можуть пояснити, воно створює кістки і тканини від їжі, яку ви їсте, і диво нового життя в утробі жінки. Це сховище всіх ваших спогадів – навіть забутих; сховищем кожен досвід, який ви коли-небудь мали. Це називається підсвідомістю, тому що ви активно не знають про його вплив на вас, і все ж усі ваші вибори і рішення перебувають під впливом цього.

Наприклад: ви можете не знати про те, як ви чули фразу, коли ви були 5 років, такі як “Вона” простий Джейн »внесла свій внесок у вашу нездатність відчувати себе впевнено як жінка – навіть десятиліття по тому. Один з моїх клієнтів був вражений, дізнавшись, що, коли вона всього лише дитина, вона ввібрала в себе повідомлення, що вона “повинна була бути хлопчиком.” Це відкриття дозволило їй звільнення досвід, нарешті, можливість володіти її жіночність і насолоджуватися в її жіночні атрибути. Приказці, “Палиці і каміння можуть зламати мої кістки, але слова ніколи не може заподіяти мені шкоди” не вірно, коли ти дитина.

Що вірно, те, що, коли ви дозволяєте підсвідомості думав стати свідомим – коли ви пам’ятаєте, або визнати його – це вже не має влади над вами, він більше не має сильний вплив на ваше життя.

Якщо ви насилу виходила заміж, незалежно від того, скільки разів ви говорите собі, свідомо ви хочете вийти заміж, то, швидше за все частина вашого розуму, яка боїться і хоче, якраз навпаки. Ви можете буквально діяти наперекір один одному з самим собою. Це битва між тим, що ваша свідомість думає, що хоче і що ваша підсвідомість думає з цього приводу. Цей конфлікт створить реальну психологічну перетягування каната, яка повинна бути вирішена.

Підсвідомість створює ваш “життєвий сценарій” у відповідності зі своїми переконаннями, добре чи погано, істинним або хибним. Він робить те, що вважає у ваших інтересах, він має систему вірувань, яка захищає вас, як ніби ваше виживання залежить від нього. Наприклад, якщо він прийняв на віру з самого раннього дитинства, що ви не гідні того, щоб бути улюбленим, він буде робити все можливе, щоб саботувати новий любовний інтерес, що приходить на ваш сайт. Якщо ви виявили, виклик навколо відносин, важливо для вас, щоб копати під поверхнею і зробити ці підсвідомі переконання відомо вашу свідомість. Ваші два уми повинні працювати для досягнення тієї ж мети. Це може зайняти значне зусилля, щоб отримати підсвідомість працює на вас, а не проти вас. Вам потрібно буде зробити деякі серйозні самоаналізу і знайти ідеї та асоціації підсвідомість ввібрало, які тримали вас одного.

Є багато способів, щоб контактувати зі своєю підсвідомістю думок. Найбільш відомими методами через журналу або гіпнозу. Гіпнотерапії може бути неймовірно корисні, тому що у вас є хтось, щоб направляти вас через цей процес і попросити ваша підсвідомість все правильні питання

У вас є величезна кількість інформації всередині вас, яке допомогло форми і визначити, як ви будете вести себе і відчувати. Тенденції до депресії самознищення, страху, неспокою або навіть, може бути зменшена – і навіть зникають – коли їх джерело буде знайдений і відкрив свідомість.

Після того як ви дізналися, що сприяє утриманню ви самотні, ви можете насолодитися як ваші уми працюють разом, щоб створити шлюб ви шукаєте.