Секрети про чоловіків, що дівчатка повинні знати,

Знайти правильний хлопець дійсно є непростою справою. Коли навіть проголошений вірними, як Девід Бекхем може зігнути легко Ребеккою або Сара і хто знає, скільки ще, то що б простим смертним належать до покоління-X робити? У хлопців з відмітками ISI? Чи Ейнштейн або Фрейд працює над гаджетів для оцінки щирості хлопців у відносинах? Звичайно, ця робота дізнатися, чи є хлопець, який стосується серця варто жити з на все життя стає все важче. Щоб зробити роботу легше, тут пропонуються 15 порад про хлопців, що дівчина повинна знати. Прочитайте їх, застосувати їх до вашої хлопець-в-любов і прийняти рішення.

Хлопці роблять все, аби привернути увагу дівчини:

Так що не захоплюйтеся. Їм подобається спостерігати за дівчатами, тому що це їх найбільший проведення часу. Вони захоплюються дівчатами, навіть якщо вони не так вже багато досить. І наступний крок в лінії, щоб отримати дівчину на них реагувати. Це просто відчуття затишку, щоб гарантувати, що вони є досить привабливими для дівчаток. Так що не вислизнути від вашої землі при одному тільки показали трюки, щоб залучити вас.

Якщо хлопець хвалить вас до вашого обличчя, не приймати його в номінальній вартості:

Хлопці, як правило, веселий і раді бачити, як вони можуть змусити вас повірити їх словами. Так що не вірте їм, якщо вони говорять, що не може спати, не чуючи свій голос по телефону або не можете жити, не бачачи вас, і т.д. хлопець зацікавлений у серйозних відносинах буде використовувати ці діалоги вибірково тільки в той час, коли він думає він дійсно потребує, щоб сказати вам, і що ви повірите йому взаємністю. Такий хлопець, коли він говорить, що, як, б дійсно означало, що. Але це займає деякий час у серйозні стосунки.

Для хлопців, хімії не обов’язково пов’язане з красою:

Так, це щось інше. Насправді, те, як дівчина представляє себе приваблює хлопця, щоб вступати у серйозні стосунки, ніж її зусилля в салоні краси. Посмішка дівчини це перша ракета, який відносить його. І то мова йде про те, як вона себе веде в групах та в обличчя. Взагалі, хлопцям подобається фліртувати, але вони не люблять фліртує.

Якщо хлопець говорить вам, що він любить тільки раз у житті, він дійсно робить:

Тому що хлопець не так легко говорить “Я люблю тебе” з дівчиною. Але коли він говорить, що він означає, що він. Він може бути флірт навколо з дуже багатьма, але матиме особливі почуття спеціальні дівчини, яка не може забути. І якщо вам трапиться бути, що особливий друг, який не хоче, щоб відповісти на нього, то не очікував, що він здаватися. Вся його мета життя з тих пір буде, щоб ви прийняли його. Він віддасть тільки тоді, коли він дізнається, що деякий інший хлопець досяг успіху у своєму застосуванні до Вас.

Відмова є найбільшим кошмаром для хлопців:

Вони не приймають поразка так легко, особливо якщо вони були стосунки з дівчиною протягом досить довгого часу. Вони будуть продовжувати намагатися отримати ваше схвалення, незважаючи на “ні” ви сказали. Якщо вони чують ви говорите “ні”, вони насправді почути це “не зараз”. Так що вони будуть старатися. Подивіться, що відбувається з Бекхема. Він, можливо, від різних дівчат в різний час, але було б достатньо швидкі, щоб просити про помилування від дружини. Якщо виявляється Вікторія “гострий” достатньо, щоб відкинути його, він обов’язково зламається. Відмова з боку дівчини щось хлопці не можуть нести. Це приносить на наступний секрет про хлопців, що вони плачуть!

Хлопці плакати:

Коли щось йде неправильно у відносинах, хлопці рівній мірі, як дівчатка. Але краще, щоб дозволити йому, якби він насправді виявляється негідним у відносинах. Тобто, як хлопці навчитися поводитися. Це досвід і неприйняття, які роблять їх зрілими і добре себе вели. Так що давайте, як він плаче, щоб дізнатися краще. Але якщо хлопець плаче перед дівчиною в іншому випадку нормальних відносин, то краще його слухати. Він може відчувати справжні причини плакати, що дівчина неодмінно повинна слухати. Тому що, як правило, хлопці не плачуть перед своєю коханою, якщо інше не існує вагомих причин.

Вони завжди починають розмову, як якщо б вони були метеорологи:

Так, хлопці готові підключити вас до серйозних стосунків буду говорити про все, крім свого серця. Його улюблений ніж є прогноз погоди. Тоді він буде продовжувати з усім, що звучить несуттєвим, з вашої точки зору. Тільки тоді, коли ви показуєте ознаки торгів до побачення, він починає говорити про його серце. Ви знаєте, хлопці бідні закуску!

Він, який дозволяє піти є одним дійсно закоханий в тебе:

Ні хлопець хотів би протидіяти дівчина, яку він любить. Ваш хлопець буде дратувати вас, залякувати вас, ви ганчірка, але було б досить уважні, щоб бачити, що він не перестаратися. Як тільки він відчуває, що ви дійсно мучився, він відпустить вас, але тільки переконавшись, що ви розумієте, щоб він був тільки в його грайливому найкраще. У відсутність реальних лиходіїв фільму в життя, це його спосіб показати, що він дійсно піклується про вас – дражнить тебе, а потім умовляти вас.

Він заїкається, що перед вами той, Амур-вразило:

Хлопці поставили поганий продуктивності в перші кілька зустрічей з дівчиною-в-любові. Телефонні розмови зробити багато доброго для них, ніж обличчям до обличчя зустрічей. Вони скоріше рот деякі нудні новини світу, ніж говорити те, що вони хотіли сказати, в основному, щоб подолати заїкання. Так, легко перейти на них, якщо вони заїкаються і заблукати

Хлопці добре слухати, але погана на розуміння:

Вони поставили на хорошу міну, як ніби вони є хорошими слухачами. Але тільки вони можуть сказати, що вони слухали – ваші слова або голос або щось ще? Якщо ви хочете передати що-небудь, скажімо, чітко і попросити зворотний зв’язок. Це один із способів, щоб переконатися, що він дійсно слухає вас. Не напружувати розум, щоб знайти нові способи вираження своїх думок. Мова жестів також не буде ніякої користі, а хлопці, як кажуть, розуміють дуже небагато ознаки, які дівчатам не потрібно турбуватися, щоб знати, поки вони не одружуються! Отже, якщо у вас є що сказати, ви повинні сказати в чітких формулюваннях. Навіть якщо це “Я люблю тебе”, ви повинні сказати про це. Бо до тих пір, поки ви не говорите так, він ніколи не зрозуміє. Хлопець тільки буде занурений в сумніви, навіть якщо його серце каже йому, що ти його любиш.

Але вони повинні слухати:

Насправді, хлопець готовий покладатися на свою подругу, ніж на іншого хлопця, щоб вирішити свої проблеми. Вони дуже не хочу сказати, що вони потрібні ваші поради, але хлопець буде очікувати, що ви слухайте його, порадити йому виведуть його з його проблем. Зрештою він не буде навіть спасибі за поради, але робити вигляд, що він не серйозно ставиться до ваших порад і може керувати сам. Але він буде робити саме так, як ви порадили.

Так дівчинки, знаю, що це перевага в сенсі ваш хлопець і використовувати його в своїх інтересах. Як хлопці можуть бути легко вражений на інтелектуальні розмови, це можливо для розумна дівчина посадити її ідеї в ньому і отримати їх виконано!

Хлопці люблять своїх мам:

І вони люблять дівчат, які, як і їхні мами. Дівчина покоління X шукає серйозні відносини з таким хлопцем не потрібно турбуватися про свою маму. Недавні дослідження показали, що мама любить дівчину більше, тому що її син любить дівчину. А так як син бачить дівчину в зображенні його мама, він, безсумнівно, мають ніжність, яку він використовував, щоб показати його мамі. Наприклад, дівчина може очікувати, що він є певний досвід в кулінарії, тому що це одна з областей, хлопець би досяг успіху, щоб допомогти своїй мамі. Мама теж у свою чергу може призвести до скорочення домашніми справами у дівчини як спосіб приємно її сина. У всякому разі, хорошим дівчаткам удачі!

Хлопці в серйозні стосунки, як правило, щоб стати присвійні:

Отже, ніякої користі не звинувачуючи його, якщо він скаже плоскі на вашому обличчі не розмовляти з вашим другом. Хлопці в серйозні стосунки стають захисними і ревнує, і зробить все під свою владу, щоб зберегти ваші інші хлопці геть. Хлопець також бути пильними достатньо, щоб тримати вас від потенційних проблем. Але знайте, що такий хлопець, безумовно, надійний.

У хлопців є нав’язлива ідея про свою зачіску:

Таким чином, зробити зауваження про несприятливі свою зачіску, тільки якщо ви хочете перетворити його! Хлопці, може навіть без належного сукню сенсу, але не без “волосся-сенс”. Вони Samsons чию таємницю енергії та чарівності замкнені з їх волоссям замками або їх відсутність! Вони можуть навіть з’являтися в брудному взутті, які були, ймовірно, він не використовується протягом багатьох років. Але волосся це щось особливе. Для дуже багатьох з них, їх сексуальну привабливість полягає в їх зачіски.

Хлопці стирчати лише остільки, оскільки воно є плідним:

Це один найважливіший факт, що дівчатка повинні стежити. Хлопці покоління X більш соціальні, так як вони не відчуває докорів сумління розкочування солодкі переговори будь-якій дівчині, хто готовий їх слухати. Поки дівчина дозволяє йому простір, хлопець буде стирчати. Якщо вона вважає за краще ігнорувати його або проявляє інтерес в іншому місці, він буде мати всі легкістю відійти.

Так дівчата, якщо ви серйозно ставитеся до хлопця, заради всього святого, ніколи не зробить його, думаю, що ви не зацікавлені. Але якщо хлопець дійсно дурниці зв’язався з дівчиною, він би не залишити каменя на камені, щоб розкрити свій розум. Його спілкування з іншими подругами б все одно продовжиться, але його дівчина-в-любов завжди буде в його думці. Це рас-заспокоєння звичка хлопців.

Якщо хлопчик не досягне повноліття з посиланням на цю звичку, це дуже важко для нього, не робить її дівчиною, тепер його коханкою, кинути вкладок, а також на нього істерики при найменшому з’являються підозри. Вікторія Бекхем не змогли побачити цю таємницю і Реал Мадрид пан Чистий піддався слабкості. Існує урок у них обох хлопців і дівчат!