Симптоми СДУГ – реальні або iamgined

Як ви можете сказати, що деякі симптоми дефіциту уваги і розлади не тільки ті, нормального енергійний дитина, яка хоче, щоб випустити пар і буде бігати і викликати загальний хаос? Експерти кажуть, що відповіддю є те, що при цьому агресивна поведінка стає перешкодою для нормального розвитку, то це час, щоб подумати, що СДУГ може бути причиною. Симптоми синдрому дефіциту уваги, як правило, показують модель, при якій поведінка настільки погано, що серйозно впливає на суспільні відносини (наприклад, друзів та однокласників), школа страждає робота і сімейне життя це пекло!

Є три категорії СДУГ. Симптоми зазвичай потрапляють в ці, хоча вони не є водонепроникними. По-перше, це головним чином неуважний тип. Дитина часто розтягнуті і забуває, що вона чи він потребує для гри, школа, домашні завдання та обов’язки. Можна помітити, що прослуховування не існує навіть тоді, коли ви розмовляєте з ними. Уваги, здається, настільки короткі, що завдання і навіть ігри часто незавершеною або вліво відмовилися. Дитина не гіперактивний взагалі.

Другий є те, що відомо як гіперактивності / імпульсного типу. Як випливає з назви імпульсивність присутня в багатьох ситуаціях, так що ніяких контроль на всіх в перериваючи все в невідповідному моди, починаючи від гри, бесіди і зміна ролей. Там було багато суперечок про гіперактивності симптоми, як деякі батьки стверджують, що це нормальна поведінка. Однак, якщо СДУГ присутній, дитина майже ніколи не сидіти і читати книги або грати тихо, але постійний потік руху в тому числі і сіпання, соватися і звиватися на своїх місцях. Вони здичавіли в той час і, здається, вічно неспокійний і говорити занадто багато. Вони, здається, не мають проблеми з концентрацією уваги або.

Третій тип комбінований, який, як припускає його назва дисплеїв симптоми від перших двох типів, і дитина відображає як гіперактивний / імпульсивний і неуважний симптоми більшою чи меншою мірою.

Ця стаття подивився на основні симптоми синдрому дефіциту уваги. Як тільки діагноз СДУГ була завершена, батьки повинні вирішити, про лікування СДУГ. вони, без сумніву, будуть стривожені недавнім New York Times статтю, яка повідомила, що досить новий стимулятор наркотиків (введений в 1993 році) називають Ріспердал, ймовірно, був відповідальний за загибель 31 дітей! Інші препарати ADHD, які в основному психостимулятори часто прописують зараз і є експоненціальне зростання кількості рецептів пишеться.

Не було б чудово, якби був якийсь препарат, який був безпечним, ефективним і не викликає звикання? Посилання нижче розповість вам про терапії СДУГ альтернатива, яка багато лікарів педіатри або звільнять, але мудрі батьки знають, є безпечним методом лікування якої є безризиковою ..