ваш колишній не просто так – думай про те, чому і зцілить

Є так багато фільмів і телевізійних програм повні пари ви просто готові, щоб повернутися разом або розуміють, що вони ідеально підходять один до одного, як Малдер і Скаллі, Мередіт і Дерек і Кістки і Brenan. Всі ми любимо дивитися, як будуть вони, а чи не будуть вони стає сюрреалістичної епізод, де наші мрії для цієї пари збувається, і вони, нарешті, отримати його разом, тільки щоб дізнатися, щось піде не так або це не реально.

Але то телевізор, я чую тебе всі кричать! Я знаю, що це чудово, але в реальному світі, вони б всі спали разом на вечірках Різдво і зрозуміла, що це не так, ймовірно, вийшов зі своїм братом чи сестрою для хорошої заходом просто щоб переконатися, що вони ніколи не будуть разом.

Насправді, якщо ви тільки що розпався з кимось, і ви думаєте, що ви все ще закохані, тільки відповісти на ці питання і покласти край багаторічному цікаво, і замислитися, якщо людина, якій ви були просто з є той, що пішов.

1) Чому ви розлучилися? Дійсно, чому? Тому що на мій погляд, як правило, одна людина скомпрометував, хто вони занадто багато, і навіть не самі більше. Тоді вони хворіють іншої людини приймати їх як належне і очікуючи від них занадто багато чого.

2) Який з них ви були? Чи можете ви отримати з цього? Наступного разу, не гнуться так далеко, щоб зламати або просто перестати чекати місяць на палицю і прикласти деякі зусилля в себе.

3) Ви зробили б це знову? Чи є спосіб, можна реально пройти через іншу людину цілувати вашого партнера перед вами, або ігнорування, щоб ви були зі своїми друзями? Подумайте про це, тому що ви можете витратити в найближчі кілька років, думаючи, що колишній партнер був кращим, що трапилося з вами, і ніколи не рухатися далі. Бачачи людину за те, хто вони насправді означає, дивлячись на їхні недоліки, занадто, і визнаючи, як вони ставилися до вас, коли ви були разом.

Чи є це просто випадок поганого вибору часу або ситуації, поза вашого контролю, ваш колишній ваш колишній не просто так. У глибині душі ви знаєте, що або вони або ви не були здійснені у відносинах і хотів щось інше – не обов’язково краще. Таким чином, у найближчі кілька місяців, коли ви чуєте, як вони рушили далі, не хочете за те, що могло б бути, шукати те, що може бути і зосередитися на зустрічі хтось, хто буде там для вас чином. Що ще більш важливо хтось, кого можна любити і буду любити тебе у відповідь, який дасть вам повагу і час вам потрібно, і нехай ви їх теж люблю.

Відносини досить тверді роботу, не намагаючись почати нове, досі плутають про те, що сталося в минулі відносини, так дайте собі чистого аркуша і нехай минуле ходу, завжди буде інша романтика не за горами. Справжня любов буває тільки один раз, тому що, коли ви знайдете його, ви ніколи не дозволю йому піти. Щасливі зцілення!