прийшов час для моєї дату для задоволення моєї сім’ї і друзям, що я повинен робити

Якщо ви дозволяєте вашої дати задоволення вашою родиною та друзями Ви повинні отримувати більш серйозно ставитися до людини, що ти зустрічаєшся. Це добре. Ви можете бути трохи побоюються ваші дати проведення вашою родиною та друзями, тому що ви хочете, щоб все було добре. Ви хочете, щоб ваші друзі та родина любити людину, якого ви дату і дату їх любити. Не турбуйтеся про це! Просто будьте самими собою і рухатися вперед з введень! Ось деякі поради та інформацію, яка може допомогти вам, коли ви готуєте, щоб ваші дати задоволення вашої родини і друзів:

1) Ви можете підготувати ваш строком для досягнення вашої родини, зробивши їх відомо про будь сімейних традицій або те, що можна очікувати від вашої сім’ї. Наприклад, якщо ваша сім’я очікує по неділях, що все в родині відвідувати обід у вашому будинку батьків 5:00 вечора, нехай людина ви зустрічаєтеся знаю, що це.

2) Ввести дати своїм друзям. Так, правильно, що це нормально, щоб побачити, що ваші друзі думають про вашу датою! Просто не тримайте свою думку друзів близько до серця, якщо їм не подобається людина, якій ви зустрічаєтеся. У кінцевому рахунку це ваш вибір про те, як ви ставитеся до людини ви зацікавити

3) Нехай ваші дати знати про деяких членів сім’ї та друзів, які можуть викликати або мати перспективні проблеми з вашою датою. Ви знаєте, що член родини або друг, який не думаю, що хтось вам сьогоднішній день досить добре для вас, і їхні стосунки, як правило, дуже негативне. Нехай ваші дати знати, чого очікувати і що це буде нормальна поведінка для цього конкретної людини. Таким чином, ваш дата не дивуйтеся, якщо ваші родини або друга негативно по відношенню до них. Це, ми сподіваємося полегшити потенційним пивоварної проблемою для вашого дату до їх зустрічі з людьми, вони не знають.

4) Переконайтеся, що ваша дата буде комфортно або насправді готові задовольнити ваші родини і друзів. Якщо це не так, то відкладати на їх зустрічі з ними. Ви хочете, щоб переконатися, що ваша дата готовий прийняти, що стрибок і ви не хочете, щоб підштовхнути їх до цього те, що вони не готові робити. Візьміть це повільний, ви в кінцевому підсумку потрапити. Пам’ятайте, що терпіння є доброчесність!

5) все інше ви можете думати, щоб підготувати ваші дати у відповідності з вашими сім’єю і друзями. Просто переконайтеся, що ваша дата готується зустріти інших значущих людей у ​​вашому житті.

Зустріч Вашої сім’ї та друзів може бути цікавим та інформативним досвід для вашої датою. Вона також може бути проблемою для ваших відносин, які могли б бути відносини Ендер. Ось чому так важливо для вас, щоб дати вашій датою довідкову інформацію про вашій родині та друзям. Подумайте про те, двоє з вас, це ваші відносини, і ви обоє повинні бути щасливі один з одним. Отже, дотримуйтесь своєму серцю, і ви будете як прийняти правильне рішення один про одного до і після дати зустрів вашу сім’ю і друзів.