третя сторона знайомства ви готові до вибуху

Ви втомилися від зустрічі в тих з важкодоступних місць. Дзвінки на всі види годин, за винятком денного починають діяти на нерви. Коли двоє з вас зібратися разом у вас завжди є прекрасний час. Ви обоє постійно сповідувати ваші почуття один до одного в найпалкіших відносинах. Але кожного разу, коли ви частину компанії, він відчуває, що ви втечу з табору військовополонених.

Вистачить. Ви протистояти іншій людині і сказати їм, в недвозначних виразах, щоб прийняти рішення. Якщо вони хочуть бути з тобою, чим він не може бути на півдорозі. Або вони залишити відносини вони знаходяться в або двоє з вас дзвонити, це йде.

Вони погоджуються. Таким чином, вони сказати людині, в даний час вони зустрічаються, що настав час припинити відносини, попрощатися і розійтися. Звичайно, це буде трохи боляче, але в довгостроковій перспективі, це і на краще.

Крім інша людина не зовсім розумію, це той шлях. Вони знають ваші знайомства партнера довше, ніж ви. Вони також знають, які кнопки натискати і на цей раз вони працюють весь приладової панелі. Ваш коханець здається і говорить вам, що вони не можуть припинити свої нинішні відносини у зв’язку з тих чи інших причин, але вони все ще хочуть бути з тобою.

Звичайно, у вас є рішення. Та ви погрожували припинити відносини, але ви відчуваєте себе так сильно про них, що ви починаєте робити трохи відступає. Може бути, часом вирішить проблему таким чином, ви погодитеся, щоб залишити все, як є.

Але це збирається отримати складніше. Інша людина у цьому трикутнику вирішив, що це ви, хто повинен вийти на сцену і вони більш ніж готові зробити все можливе, щоб переконатися, що ви робите. Звідки ти знаєш? Ваше знайомство реле партнером повідомлення для вас.

Поруч з остаточним рішенням у цій маленькій мильній опері залежить від вас, але є кілька речей, щоб розглянути. Один з них, щоб не дозволити своїм емоціям і гордість вирішити, що краще. Ви знаєте, як ви відчуваєте, і ваше его, швидше за все, кажу вам, щоб не дозволити нікому себе залякати, коли справа доходить до знайомства і романтики.

Але потужне поєднання емоцій і гордості викликала занадто багато подібних ситуаціях, щоб вийти з-під контролю; занадто часто з трагічними наслідками. Зробіть крок назад і мислити логічно. Зрозумійте ви не назвавши його квити зі страху (хоча трохи цього, то і справа не погана річ), але те, що у ваших інтересах. Ніхто не хоче мати на рядок, яка буде грати з і відкинутий, як інша людина визнає потрібним; незалежно від того, скільки разів вони говорять, що люблю тебе.

Крім того, необхідно враховувати, ви дійсно не знаєте, де ваші знайомства партнерів варто. Сподіваємося, що вона не буде нічого до крайності, але припустимо, що ви вирішите, щоб він з їх друга половинка і перемогти. Через кілька днів об’єкт вашої прихильності контактів вас і говорить, що вони ніколи не хочу бачити вас знову. Тепер те, що ви робите? Такий сценарій розігрується з початку часу, щоб просто зараз. Ось що мається на увазі під фразою “поруч з остаточне рішення залишається за вами.”

Ви можете мати сильні почуття до когось, але якщо вони в даний час у відносинах, чим краще рухатися далі. Якщо через деякий час ви знайомства партнерів дійсно називає це йде з іншою людиною і повертається до вас тим краще. У той же час знову ввести себе в одній популяції. Коли справа доходить до любові і невизначеним ваш душевний спокій, вона повинна бути не конкурс.