феромони є шахраями

Я чув про людські феромонів, спостерігаючи 10:00 Новини. Пару стриптизерки використовують феромони, щоб отримати додаткові поради від чоловіків. Новини показало, що стриптизерки використанням феромонів ставали більше чайових, ніж ті, хто не був. Звіт також показав, що багато хлопці збираються клуби отримують більше дії і більше жінок флірт з ними, ніж ті, хто такими не є. Хоча я отримував цю інформацію з авторитетного джерела, я все ще не міг повірити, що такі продукти існують.

Тим не менш, я була молода самотня хлопець, який хотів трахатись як божевільна, тому я витратив $ 500 на продукти стверджуючи, що феромони на них. Я купив дешеві з них від $ 3.99 до одеколонів, які мають їх за $ 100,00. Ніхто з них не працював взагалі. Я витратив $ 500, і я не отримав жодного результату. У мене є одеколони, які пахнуть як лайно, і одеколони, які пахнуть занадто сильним. Я ніколи не використовував їх ніколи. Сумно було те, що я навіть не міг повернути їх. Сайт, який я купив їх не буде приймати їх назад.

Я був такий злий. Навіть сьогодні я все ще злий. Я міг би купити багато речей, з $ 500, що, крім продуктів, які не працюють взагалі. Я вже майже будь-яку надію, поки я не знайшов сайт, який дає вільний пакети феромонів. Я думав, що не завадило б спробувати їх взагалі, так як вони вільні. Пакети прибув менше ніж за два тижні. Вони є одним пакети одноразового використання. Я пам’ятаю, як кілька з них.

Ці безкоштовні пакети феромону насправді зробив трохи різниця. Я навіть не був упевнений спочатку, що відбувається, або якщо вони працюють чи ні. Я використав один пакет, коли я приступив до роботи. Один з моїх колег просто дивився на мене. Вона була просто буквально дивився на мене з порожнім поглядом в її очах. Я повинен був махнути на неї просто так вона б помітили, що вона дивилася на мене. Вона тільки посміхнулася і помахала у відповідь. Прочитавши деякі відгуки і феромонів форумах, я зрозумів, що це називається “DIHL» чи оленя в голову вогні вигляд. Вважається феромону удар або реакції, викликаної феромонів.

Я також помітив, що деякі пакети не працює для мене. Я не отримав нічого знайдено взагалі. Ті, які дійсно отримував деякі хіти продукти з Андростенон. Я вважаю, оформляючи, флірт розмовляти з кількома жінками та сексуальної хітів феромон залучення серйозно, тому що ці речі не станеться зі мною взагалі. Жінки зазвичай просто отримати кокетливі зі мною у вечірках і в клубах, але нічого сексуального або поверх ніколи не трапиться. Після того як я вибіг з пакету, я намагався один продукт, і це називають NPA. Після цього продукт і після декількох нічних виходів, я вірю.

Не будь мене, однако. Є багато шахраїв там, що обіцяє їх продукцію, щоб мати феромонів. Якщо сайт не дає 100% гарантії, або ваші гроші назад, нічого не купували з цього сайту. Я витратив $ 500 доларів на шахраїв або продукти, які не працюють взагалі, перш ніж я знайшов сайт, який законно насправді вірить в своїх продуктах. Я вважаю, що ваш перший продукт містить Андростенон. Це доведений речовини феромони.