число людей, що живуть з ВІЛ, зростаючу

Статистика людей у ​​світі, які живуть з ВІЛ або СНІДом коливається. Я читав трохи про дослідженнями СНІДу та СНІД статистики і, особисто, мій розум не може навіть обернути себе навколо концепції, що в таких місцях, як Південна Африка, один з п’яти чоловік в даний час інфіковані. Є дванадцять чоловік в моїх найближчих родичів і думати, що два або три з цих людей може бути заражений ВІЛ, якщо ми були оточені тих же обставин знайдений в Південній Африці є жорстка пігулка. Багато хто знає, що СНІД є епідемією, але багато людей до сих пір не мають особистого досвіду роботи з ним або через родича чи друга зараження. Як тільки хтось був заражений ВІЛ, які зміни вони повинні зробити у своєму житті?

Той, хто нещодавно виявила, що вони заражені ВІЛ, необхідно використовувати всі засоби, необхідні для попередження всіх попередніх партнерів його / її новий стан, щоб вони могли також пройти тестування. Під час сексуальних відносин, включаючи оральний секс, презервативи і / або латексні серветки завжди повинні бути використані, послідовно і ефективно. Хоча ці методи захисту не є ефективними на 100%, що вони є кращими лінію оборони (окрім утримання) доступні. Як людина, інфікованих ВІЛ, це само собою зрозуміло, ніколи частку всього, що може мати свій свіжа кров на ньому, в тому числі бритви, зубні щітки або наркотиків голок. Природно, здачу крові або плазми також може бути й мови.

Там немає встановленого часу, коли ВІЛ розвинеться в повномасштабний СНІД, але Є способи, ви можете тримати себе здоровим якомога довше. Найперше дію, яке ви хочете зробити, це вибрати лікаря, який знайомий з лікування ВІЛ і слідувати його / її радою до листа, особливо коли справа доходить до ліків, приписаних. Тримайте себе здоровим, їсть правильну їжу, фізичні вправи і усунення негативного впливу у вашому житті, у тому числі алкоголю, куріння і наркотиків. Будьте послідовними в отриманні вашого грипу і пневмонії пострілів, щоб захистити себе в ці часи року. Нарешті, завжди консультуйтеся зі своїм лікарем, коли ви відчуваєте симптоми з норми, або якщо у Вас виникли питання про те, як тримати себе в безпеці і здорові.

Як пацієнт, що живе з ВІЛ, на щастя, є безліч ресурсів, щоб отримати допомогу від, будь то ваші потреби емоційні, фінансові або медичні. Місцеві церкви, СНІД організацій та Американського Червоного Хреста є ресурси, які можна використовувати, щоб отримати направлення в групи підтримки хворих на СНІД. Якщо ви не хочете зустрічатися з іншими обличчям до обличчя, ви, можливо, удача приєднання онлайн група підтримки спілкуватися з іншими людьми про проблеми ви зіткнулися і майбутні завдання. Існують також способи, щоб змінити цю ситуацію в одному, де ви можете протягнути руку і допомогти іншим, виступаючи перед громадськістю, про життя з ВІЛ, або, виконуючи волонтерську роботу для інших жертв ВІЛ.

Для отримання додаткової інформації відвідайте: число людей, що живуть з ВІЛ Росте