tiviram казки 2 – дівчаток і азіатських дівчат

Якби всі люди любили мене-I’d вибрати самі добрі одному:

Уряд області оренди, де всі ми жили був також дуже близько до військової бази в Чиангмає. І хоча ми рідко бачили солдатів, ми могли часто чую гармат і бомб іноді навіть йде у нічний час. Молоді люди повинні були приєднатися до армії, принаймні два роки, що було шкода, тому що деякі з жінок хотів би, щоб були стосунки з цими молодими людьми. Але якщо ви не були досить багаті, щоб купити собі з нього, призову була неминуча. Одного разу був досить сильний вибух поблизу кордону нашого села. Трагедія для того щоб статися, що сталося; трьома дітьми у віці від чотирьох до дев’яти років грав з деяких вибухових речовин, які були відкинуті армії. Чотири річний Nappaporn (дівчина, що живе з тіткою) втратив обидві ноги, а два інших були вбиті на місці. Життя на селі був не те ж саме знову на деякий час.

Коли мій двоюрідний брат був 16 років, вона помітила, що вона тепер стала жінкою. Вона не тільки мають найбільше грудей серед жінок у селі, але вона також мала ті красиві мигдалеподібні очі і фігура, що чоловіки будуть померти. Проблема була не тільки за те, що вона знала, що вона любила, щоб виставляти напоказ себе теж. З свої довге чорне волосся і обтягуючих джинсах, вона носила невеликий низький сорочки зрізаний таким чином, виявити досить прийнятною розщеплення для чоловіків, щоб більш очок. Це було дуже пощастило, хоча, що її мати вибрала гідне покарання для неслухняних справах, які вона збирається отримати до. Моя тітка і дядько вирішив, що в якості покарання за свої вчинки, вона повинна втратити прекрасні довге чорне волосся. Я міг чути крики зараз, як вони тримали її, благав їх, вона проте залишатися дівою і все, що вона встала, щоб протягом цього часу, ймовірно, просто деякі невинне розвага з кількома хлопчиками. Коли мені було шість років, моя мати померла, і надії на нормальне життя після цього, що зараз могло б залишити як далекий спогад. Літніх жінок нашої родини (хоча все ще тільки підлітки) тепер повинні були взяти під свій контроль будинку, це, як і в інших азіатських країна була частиною відданості жінок до будинку. Мій батько працював дні і ночі, щоб іноді нагодувати всіх нас, він незабаром стало тихо, сумно і, ймовірно, впав у стан, який не було відомо тодішнього; депресії. Життя було важке, але ми були досить щасливі іноді плекати ті щасливі моменти, які обрушилися на нас. Як в той раз, коли п’яний фаранга увійшла в наше село шукає свою дружину. Всі крім однієї леді говорить по-англійськи, і вона не говорила це дуже добре. Він похитнувся в один вечір бурмочучи про свою дружину, сльози на очах, плакав, як дитина. Він не був красенем, але він виглядав добрим, тип доброти, що може зробити будь-яка дівчина щаслива. Так що ж сталося з його дружиною ми здивувалися. Один із сільських лідерів дозволили людині спати вночі тут-ми згадали, що він хропів всім-і врешті ранку. Він прокинувся від того, щоб уп’ястися збору дітей, жінок, чоловіків молодих дівчат, кури та інші цікаві тварини всі намагаються поглянути на цю дивну іноземця. Він, здавалося, був у стані шоку і озирнувся в сум’ятті, як би кажучи “де я?”

З того, що ми могли зібратися, він американець у відпустці. Він залишався в Чиангмає протягом минулого тижня. Найдивовижніше, що ми виявили, однак, було те, що він неодружений, і він ніколи не був одружений! Так що він намагався сказати, вночі? Шукає жінку?