Поради для сліпих знайомства

Як багато, як більшість хлопців є проблеми з наближається до жінок, є один незаперечний фактор, що бере участь там, що може принести багато ясність в житті людини, якщо він дозволяє це. Коли ви наближаєтеся до жінок ви були повністю обізнані про те, хто робить це для вас, а хто ні. Якщо ви підходите до найпривабливішою жінкою в місце, переконайтеся, що вона високої якості жінки – і вона ваша чилі копати – то ви знаєте, рахунок. Шлях до заслуговують того, що ви хочете.

Основна відмінність між побачення наосліп і регулярні дати “знайти дату” процесу. Деякі люди борються з пошуком дати і мають одну організовані для вас рятує вас від цього. Якщо ви домовитися про дату себе з кимось ви тільки що зустріли, домовитися про зустріч своїм друзям і зустрілися через сервіс онлайн-знайомств, або дозволити другу домовитися про побачення для вас, загальному успіху дата може бути те ж саме. Після успішного датою все про те, зв’язку з кимось, тому шлях, в якому дата була створена часто значення;

Побачення наосліп ніколи не бачив вас раніше, тому вам не потрібно нове плаття. Ніколи не надягайте нічого надто туго, навіть якщо ви хочете заборонити ці останні кілька фунтів ви отримали. Ви будете почувати себе нещасною і сором’язливим. Носіть одяг утішно підходять для дата, яку носили раніше. Побачення наосліп повинна бути зручною діяльності. Кинуто виклик, щоб зробити те, що ви ніколи не робили раніше, чим може обернутися погано дата, яку не може виправити. Один з моїх друзів пішов боулінг на її побачення наосліп. Вона вважала себе хорошим спортсменом.

Побачення наосліп, де ви себе і з зав’язаними очима є приятель, ви пройдете навколо на “дата”. Ваш приятель робота в тому, щоб переконатися, що ти в безпеці, і ви не ходите в що-небудь або падіння в кювет. Ваш приятель ваш гід і приведе вас навколо, тримаючи вас безпечним і upright.Your частина цієї дати полягає в розширенні ваших психічних здібностей назовні, як ваш приятель проведе вас навколо. Сенс того, що навколо вас. Чи відчуваєте ви, великий предмет попереду або просто відкритий простір? Sense, що знаходиться позаду і вище вас, а також, так як ваші психічні здібності дозволять вам бачити в 360 градусів.

Пам’ятайте, щоб не залишити напої або їжу без нагляду, щоб запобігти можливість згвалтування на побаченні препаратів, вклав у них. Постарайтеся закінчити їх перед від’їздом в туалеті або зробити телефонний call.Do не залишайте свої особисті речі з вашою датою теж, як і вашу сумочку або мобільний телефон, коли потрібно виправдовувати себе для відвідування туалету. Там можуть бути особисті речі, як ваш ID у вашій сумці або номери телефонів ваших членів сім’ї та інші деталі, які ви не хотіли б поділитися з ним на першому побаченні.

Припустимо, ви приймаєте, щоб піти на дату. Зараз ви сидите в мексиканському ресторані їдять сильно прикрашений мексиканської їжі, яку ви не повинні шлунку. Ви обоє дивляться один на одного, жодного знаючи, з чого почати, або як зламати лід так speak.The блюдо досі не поданий. Його ідея освіченого розмови, якщо він знайде спосіб, щоб почати, в тому, хто буде у фіналі чотири … Ви дійсно не хвилює. Він знає, що тижневий графік телевізор на лист, який говорить вам, що у нього занадто багато часу на його руках.