Прості поради про те, як отримати ваші колишні тому друга

Здорові стосунки зазвичай включає в себе компроміси і жертви з обох сторін. Існує, як правило рівну кількість взаємних поступок з обох сторін. Якщо ви хочете, щоб повернути ваш колишній друг, ви хочете, щоб тримати ці речі у вашому розумі.

Це важливо мати реалістичні очікування, як порятунок порушені відносини, як правило, не просто. Тим не менш, деякі поради в цій статті, може допомогти вам в тій чи іншій формі. Швидше за все, ви проводите більшу частину свого часу їдка над чи це все ще можливо повернути вашого колишнього друга. Ну, може бути, ви повинні зосередитися на пошуку, корінь проблеми, які призвели до розійтися. Це важливо, оскільки, не знаючи корінних проблем, ви ніколи не зможете їх вирішити. Працюючи над цими питаннями допоможе полегшення емоційного напруження і стресу, які призводять до розпаду, в першу чергу.

Отже, що я повинен зробити, щоб мої колишні назад одного, запитаєте ви?

Кожен раз, коли відносини не вдається, ви можете бути майже впевнені, що щось пішло не так. Якщо ваш друг вирішив залишити відносини, він, ймовірно, зводиться до 2 причин. По-перше, ви ще не зробили достатньо, щоб тримати їх відносини, що дозволяє йому йти на південь. По-друге, ви робите «занадто багато». Може бути, ви вимагаєте увагу від вашого друга весь час, і твій хлопець просто необхідно час для перепочинку. У будь-якому випадку, одна з цих причин зіпсує ваші відносини. Якщо ви дійсно хочете, щоб ваш друг назад, ви повинні знати, основна проблема, так що ви можете працювати на її рішення.

Якою б не була проблема в тому, що головним чином сприяв розкол, це був, мабуть, або те, що ви зробили, або те, що ви не зробили. Це може бути різким, щоб дивитися на речі таким чином, але це просто, як це зазвичай працює. Людина, яка була розігнаний або зробив, або не зробив щось, і людина, що робить розщеплення просто відчував прогнали. Так що тепер, що відбувається, і як Ви можете керувати, щоб змусити його повернутися? Перший крок полягає в зміні би це не було, що відвезли в першу чергу.

Одним з важливих кроків ви не повинні пропустити це сісти і проаналізувати власну ситуацію. Яка можлива причина розпаду? Хіба це вина вашого колишнього, вашої провини чи як?

Виключіть ті, які були поза вашого контролю, так як вони продовжують бути поза вашого контролю, і зосередитися на речах, які ви робите неправильно, ті, що ви можете насправді зміни. Якщо ваша найбільша проблема це те, що ви були відповідальними і що можна змінити, то є дуже хороший шанс, що ви можете отримати назад разом з ним, поки ви дійсно готові внести необхідні зміни, щоб звертатися до нього знову.

Коли ви можете почати фокусування на речі, які ви можете змінити те питання “як я можу повернутися з моїм колишнім другом” більше не буде йти мова. Ви будете знати.